Zapata i Muriel na celowniku

Dwójka 32-letnich napastników Atalanty łączona jest z Romą.

fot. © asroma.com

Sezon rusza za niecałe dwa tygodnie, tymczasem Roma nie posiada wciąż podstawowego napastnika, o czym mówił we wczorajszym wywiadzie Jose Mourinho. W czasie gdy Giallorossi negocjują transfer 20-letniego Marcosa Leonardo, przyglądają się też doświadczonym atakującym.

I tak z Romą łączy się duet z Atalanty, który lata świetności ma już za sobą. Po tym jak klub z Bergamo ściągnął za ok. 60 mln euro Toure i Scamaccę, chce pozbyć się przynajmniej jednego z Kolumbijczyków, którzy stali się napastnikami numer trzy i cztery w kadrze. Zdaniem Sportitalia Romie zostały zaproponowane usługi Muriela. 32-latek, któremu wygasa za rok kontrakt, zagrał w zeszłym sezonie w 29 meczach i zdobył 3 gole.

Jego rówieśnik, Zapata, ma taki sam status kontraktowy. W poprzednich rozgrywkach strzelił 2 bramki w 25 występach. Według Gianluci Di Marzio, wczoraj doszło do kontaktów między Romą i Atalantą. Giallorossi przenieśli zainteresowanie na napastników Atalanty, w związku z trudnościami dostania się do Arnautovica.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • riss
  8 sierpnia 2023, 07:18

  Boki zrywać rzucamy się już na największy szrot aktualnie … jeden i drugi to już kompletne dno, jeszcze Zapate żeby straszyć można mieć, tylko to jest gość co najwyżej na rezerwę i to głęboką. Muriel to jak schudnie 10 kg i dojdzie do jako takiej formy fizycznej to w serie B może jeszcze coś tam pograć … Belotti przy tych dwóch panach to jest dosłownie mistrz pola karnego.

 • As11
  8 sierpnia 2023, 07:42

  Kiedyś braliśmy szrot z Interu, teraz interesuje nas szrot z Atalanty, jest progres.

 • abruzzi
  8 sierpnia 2023, 07:45

  Tak to się w świecie pozmieniało, że "mała" Atalanta kupuje sobie napastnika, którego my chcieliśmy, a my będziemy brali ich szrot :D , napastników numer trzy i cztery :)

  • matekson
   8 sierpnia 2023, 08:28

   Akurat Zapata przy swoich warunkach to może jeszcze u nas jakieś liczby by wykręcił Muriela to już w ogóle nie widzę sensu ściągać, oczywiście bralbym pod uwagę tylko roczne wypożyczenie.

 • scythese
  8 sierpnia 2023, 11:30

  Zapata to chyba odpowiedni profil. Raczej nie od strzelania bramek ale od zgarniania górnych piłek i taranowania rywali będzie git :)