Zakaria kolejnym pomysłem

Karuzela nazwisk, które mogą wzmocnić środek pola Giallorossich kreci się w najlepsze. Dzisiaj pojawili się kolejni kandydaci.

fot. © juventus.com

Po poważnej kontuzji Wijnalduma Roma pilnie poszukuje na rynku nowego pomocnika, którego mogłaby oddać w ręce José Mourinho. W notesie Tiago Pinto widnieje niewątpliwie wiele nazwisk. Preferowane rozwiązanie to mocne nazwisko low-cost.

Po podawanych wczoraj zawodnikach takich jak Adrien Tameze (Verona), Florian Grillitsch (bezrobotni), Radja Nainggolan (Antwerpia) i Leandro Paredes (Psg), dzisiaj w prasie pojawia się temat Denisa Zakari z Juventusu. Zawodnik trafił do Turynu w styczniu ubiegłego roku, po tym jak zabiegał o niego również Tiago Pinto, ale już teraz nie ma go w planach Allegriego. Właśnie dzięki temu dyrektor generalny Giallorossich mógłby spróbować dokonać przełomu i sprowadzić szwajcarskiego zawodnika na zasadzie wypożyczenia do stolicy.

Lukic z Torino, Nandez z Cagliari, ale także Boubakary Soumaré i Harry Winks z Tottenhamu, trenowany już przez Mourinho podczas jego doświadczenia na ławce Spurs, są wśród innych rozważanych profili.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • lilray
  24 sierpnia 2022, 17:27

  Diallo jeszcze z PSG

 • Omen
  24 sierpnia 2022, 17:46

  Sporo tych opcji, jestem ciekaw kogo ostatecznie wybiorą.

  • Misi
   24 sierpnia 2022, 18:06

   pewnie nikogo

  • scythese
   24 sierpnia 2022, 19:07

   Pewnie najlepszego i najtańszego ;p

 • Totnik
  24 sierpnia 2022, 19:38

  Tylko Radja :)

 • Barteq
  24 sierpnia 2022, 22:19

  Dawać tego dzika. Ma jeszcze szans naprawić swój błąd wyboru Juve! A tak serio, widziałem go w Romie wtedy więc w pół roku niewiele się zmieniło. Występy u takiego betona jak Max są niewspółmierne, a mogą być tylko naszym sprzymierzeńcem w negocjacjach. Chłop wystawiał go na mezzali, środku pomocy i SKRZYDLE, podczas gdy u nas miałby zadania stricte defensywne. Dodatkowo nie jest mu obca gra na środku obrony, co w naszej obecnej sytuacji byłoby naprawdę świetne.

  • Misi
   25 sierpnia 2022, 05:31

   wszystko pięknie, pytanie ile to kosztuje