Zainteresowanie Reynoldsem i C.Perezem

Carles Perez i Bryan Reynolds to dwa nazwiska, które mogą pozwolić uzdrowić częściowo bilans klubu.

fot. © asroma.com

50-60 mln euro, tyle zysków kapitałowych, minimum, będą musieli uzyskać Giallorossi do końca czerwca, aby zmieścić się w ramach ugody, którą podpisali na jesień z UEFA. To oznaczać będzie konieczne sprzedaże.

Niekoniecznie muszą to być jednak wyłącznie gracze aktualnej kadry. Wśród tych wypożyczonych pierwsi w kolejce są Bryan Reynolds i Carles Perez, którzy zyskują mercato dzięki dobrym występom w swoich klubach. Hiszpan występuje na wypożyczeniu w Celcie Vigo, która ma też prawo do wykupu za 10 mln euro. Klubu z Galicji nie stać jednak na taki wydatek, podaje dziennik AS. Zdaniem dziennikarzy Celta przygotowuje kontrofertę: przedłużenie wypożyczenia o rok, tym razem z przymusem wykupu. Wśród zainteresowanych Carlesem Perezem znajdują się też Sassuolo i Torino.

Tymczasem zainteresowanych w Anglii znajduje Bryan Reynolds. Amerykanin, podaje Tom Bogert z Guardian, znajduje się na liście Swansea i Watfordu, klubów z Championship. Gracz przebywa na wypożyczeniu w Westerlo, które, tak jak Celta Vigo w przypadku Carlesa Pereza, posiada prawo do wykupu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.