Zagadka dyrektora sportowego: Pojawia się Hughes

Dyrektor sportowy z Bournemouth i Modesto z Monzy wymieniani są jako główne kandydatury do objęcia stanowiska w Romie.

Według Francesco Balzaniego z „Leggo”, Roma kontynuuje swoje starania o czwarte miejsce (choć może wystarczyć piąte, zależnie od rankingu), a jutro zmierzy się z Monzą, starając się skorzystać z bezpośredniego starcia między Bolonią a Atalantą. To ważna kolejka dla De Rossiego.

W międzyczasie jednak klub – za pośrednictwem Souloukou – ponownie dał o sobie znać. CEO Giallorossich, która wzięła udział w „Business of Football Live”, podkreśliła: „Arabia? Pojawiły się plotki o sprzedaży klubu, które nie mają podstaw. Roma należy do rodziny Friedkin, która ma wielkie zaangażowanie i wizję na przyszłość klubu, i chce pozostać, aby jeszcze bardziej rozwinąć drużynę”.

Przede wszystkim poszukiwany jest dyrektor sportowy, a teraz wydaje się, że uwaga skupia się na dwóch kandydaturach: Modesto (związany z Monzą) i Szkotem o nazwisku Hughes z Bournemouth. Pierwszy jest faworytem Souloukou, szczególnie ze względu na swoją przeszłość w Olympiakosie. Drugi, mający 44 lata i grający wcześniej w Atalancie, często rozmawiał z Romą w ostatnich latach w związku z transferami Kluiverta, Viny i Zaniolo. Decyzja musi zostać podjęta szybko, biorąc pod uwagę zbliżające się letnie okno transferowe i wiele negocjacji, w tym szczególnie z De Rossim i Dybalą.

W międzyczasie trwają także działania wewnętrzne. W ostatnich godzinach wszyscy pracownicy Romy otrzymali ankietę dotyczącą ich doświadczenia, które doprowadziło ich do Trigorii. Roma planuje bowiem redukcję etatów. Zmienia się wszystko, ale nie miłość kibiców. Po wyczerpaniu się miejsc w Monzie i Florencji, praktycznie wszystko wyprzedane jest na mecz z Brighton. „Są niezwykli, przyszliby na stadion nawet o ósmej rano i na każde spotkanie” – powiedział wczoraj Azmoun. „De Rossi był właściwym wyborem, stworzyłem z nim świetne relacje. To miły człowiek z wielkim sercem”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  1 marca 2024, 10:07

  "Drugi, mający 44 lata i grający wcześniej w Atalancie, często rozmawiał z Romą w ostatnich latach w związku z transferami Kluiverta, Viny i Zaniolo" ktoś taki, kto zabrał od nas Kluiverta, Vinę i Zaniolo miałby być naszym nowym DS? :D

  • Burdisso
   1 marca 2024, 11:02

   Już wtedy kochał Romę.. może przyjść i powiedzieć od małego byłem kibicem Romy :D

  • Totnik
   1 marca 2024, 11:12

   Hahahaha

  • Dwojak
   1 marca 2024, 11:31

   No Zaniolo akurat nie zabrał bo ten odmówił transferu do Bournemouth ale chęci miał dobre. :D

  • majkel
   1 marca 2024, 11:39

   :)

  • samber
   1 marca 2024, 12:57

   Może to się robią takie niechlubne standardy. U nas Monchi też okazał się być agentem Sevilli.

  • Canis
   2 marca 2024, 17:44

   Majkel ma rację. Ten Hughes jest może i miłym facetem ale się na piłce nie zna. Lepiej niech sadzi kwiatki w Bournemouth.