Zadanie wykonane. Roma – Sassuolo 1:0

AS Roma pokonała przed własną publicznością będące w strefie spadkowej Sassuolo. Kibice Giallorossich do końca spotkania mogli drżeć o wynik, gdyż rywale sprawiali nie lada problemy pod bramką Svilara.

Jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Lorenzo Pellegrini, popisując się precyzyjnym strzałem zza pola karnego. Kapitan nie będzie mógł jednak ponownie przyczynić się do zwycięstwa Romy w spotkaniu przeciwko Lecce, ponieważ zobaczył dziś żółtą kartkę, która wyeliminowała go na jedno spotkanie.

• mold
    17 marca 2024, 19:57

Pellegrini decydujący, Lukaku dołujący. Dobrze że teraz przerwa reprezentacyjna bo jedziemy na fizycznych oparach.

• samber

Z tym słupkiem to mieliśmy farta. W sumie jestem zadowolony z gry. Jakby tam nie było to teraz chce się oglądać mecze Romy, nawet jak cierpimy.

• takitam

Dzięki Pelle.
    Jak doprowadzisz Rome do LM to odszczekam wszystko na Twój temat.

• As11
    17 marca 2024, 20:00

Svilar znowu decydujący. Masa szczęścia przy tej interwencji, ale gdyby nie zdążył ruszyć tą nogą (a Patricio by nie zdążył) to wpadłoby do bramki.

17 marca 2024, 21:09

Punktowo DDR robi swoje kolejne 3pkt i w tabeli sytuacja dobra. Aczkolwiek zobaczymy jak zacznie się maraton ciężkich meczy. Przynajmniej jest nadzieja i walka do końca :)

• Il capitano 10
      17 marca 2024, 22:10

Najważniejsze że kolejne 3 pkt o stylu nikt nie będzie pamiętał.
      Od derbów zaczynają się prawdziwe schody i zobaczymy po meczu z atalanta czy będzie LM czy LK.

• RomanoItaliano
    17 marca 2024, 21:53

Trochę się zaskoczylem, bo przewidywałem łatwiejszą wygraną. Ważne 3 pkt a o meczu zapomnieć. Takie też się będą zdarzać i byle dalej punktować

• Canis
    17 marca 2024, 22:19

Dziś Lukaku pod bramką Sassuolo zachowywał się jak Abraham a nie Lukaku. Mało przekonujący był ten mecz w naszym wykonaniu a w 80 minucie powinno być 1:1 ale nie było. Są 3 punkty i DDR z chłopakami, robią dalej super robotę. Forza Roma!