Wypowiedzi ekspertów przed meczem z Sheriffem

"Posłuchaj, kto mówi w radiu" to codzienna przestrzeń, w której można przeczytać komentarze na temat świata Romy od mówców i liderów opinii na rzymskich falach radiowych zebrane przez redakcję Romanews.eu

Focolari w Radio Mattino: Roma nie ma ducha zwycięstwa, bo w to nie wierzy. Roma wierzy, że Slavia przynajmniej zremisuje z Servette. Chyba, że pojawi się informacja, że Servette prowadzą w pierwszych minutach.

Damascelli w Radio Mattino: Renato Sanches przypomina mi w pewnym sensie historię Redondo. Roma chce dziś wygrać, Mourinho nie jest zadowolony z innych wyników. Na Olimpico panuje zwykła atmosfera. Jest dobra propaganda, to mecz, który nie powinien mieć historii i mam nadzieję, że tak będzie. Nie widzę żadnego ryzyka dla Romy. Roma ma wszystko, aby dziś wygrać.

Agresti dla Radio Mattino: Gdyby Slavia i Servette zremisowały, wtedy bramki byłyby liczone. Roma powinna wygrać 5-0, różnicą pięciu goli. Jeśli Slavia zremisuje, Roma będzie musiała wygrać miażdżącą przewagą.

Pruzzo dla Radio Mattino: Nie możesz rozmyślać, miałeś szansę i ją zmarnowałeś. Zobaczymy, co się wydarzy, ale dziś wieczorem Roma musi zrobić swoje. Formacja jest trudna. Trzeba ją dobrze przygotować. Aouar i Sanches zaczynają? Są na uboczu od początku sezonu. Słusznie jest jednak nimi zagrać, bo potem jest Bologna. Dzisiaj trzeba wygrać grając dobrze. Kwestia Smallinga jest paradoksalna. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że może się odnowić, teraz Roma znajduje się z kilkoma obrońcami w swojej roli i absolutnie muszą znaleźć nowych.

Sabatini dla Radio Mattino: Lukaku jest zdyskwalifikowany w niedzielę, więc zagrałbym nim dzisiaj. Dziś wieczorem myślę, że będzie chęć i entuzjazm, aby zobaczyć Lukaku, na poziomie europejskim zawsze chce zrobić dobre wrażenie, jak Roma i jak Mourinho. Wtedy będzie pewien żal. W niedzielę wróci Roma z pierwszych trzech dni, bez Lukaku i bez Dybali. Wtedy zobaczymy, jaki postęp zrobiła ta drużyna. Mówię to pod nosem, jestem całkiem pewny siebie.

Luigi Salomone w Radio Mattino: Roma? Będą żałować, że nie zajęli pierwszego miejsca w grupie, w której obiektywnie nie było zbyt silnych drużyn. Rzeczą, która mnie zadziwia, muszę być szczery, jest widok 60 tysięcy ludzi idących na mecz Romy z Sheriffem. Myślę, że fani Romy zasługują na więcej. Naprawdę gratulacje, 60 tysięcy dziś wieczorem przeciwko takiej drużynie, z kwalifikacjami już przypisanymi, jest być może rekordem.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • hako
  14 grudnia 2023, 12:41

  Czy to są eksperci to nie wiem, ale podobno Sanches jest chwilowo zdrowy i wyjdzie w pierwszym składzie :0

 • majkel
  14 grudnia 2023, 15:58

  Brakuje wypowiedzi Totnika.

  • riss
   14 grudnia 2023, 17:48

   Totnik to dla Corriere powinien być ekspertem.