Wijnaldum: Roma bardzo mnie chciała

Po dłuższej przerwie, spowodowanej najpierw kontuzją, a potem brakiem powołań od trenera Van Gaala, Georginio Wijnaldum wrócił do grona powołanych do drużyny narodowej.

fot. © asroma.com

Po dłuższej przerwie Georginio Wijnaldum wrócił do reprezentacji Holandii. Pomocnik Romy udzielił wywiadu dla rodzimego nos.nl.

„Zaakceptowałem to w tamtym czasie i rozmawialiśmy o tym – tłumaczy gracz wykluczenie z powołań w czasie gdy trenerem był Louis van Gaal. – „Jestem wdzięczny Van Gaalowi za to jakie miał znaczenie dla mojej kariery. Nie jest tak, że teraz nie widzę w nim dobrego człowieka czy dobrego trenera, ale mam lepszy feeling z Koemanem. Możemy zrobić dalsze postępy z tym zespołem. Jest potencjał, również z nowymi zawodnikami, którzy trafili do kadry”.

Dalej piłkarz mówi o transferze do Romy:„Czułem, że bardzo mnie chcieli i że Mourinho chciał bym grał bardzo dużo. Również zespół był zadowolony. Takie same odczucia mam teraz, gdy wróciłem po kontuzji”. 

Ronald Koeman wyjaśnił z kolei powołanie dla piłkarza w wypowiedzi dla vi.nl: „Stał się pewniakiem, gdyż zaczął grać całe mecze. Rozmawialiśmy i powiedziałem mu, że jeśli wróci do gry, wówczas wróci na listę powołanych. Jest w formie i jest ważny dla zespołu. Cieszę się, że wrócił”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • ryniek
  21 marca 2023, 14:57

  Po sezonie czas wrócić do Francji :)

  • Taddei
   21 marca 2023, 15:03

   Nie zdziwiłbym się jakby Jose się uparł że trzeba go wykupić

  • Technik
   23 marca 2023, 16:29

   A dlaczego ? Za słaby dla Ciebie i Romy czy może za dobry jak na tonącą łajbę ? Kurde co za ludzie z Was, zamiast życzyć klubowi jak najlepiej czyli pozostania naszych najmocniejszych filarów to kurde jeden przez drugiego się przekrzykuje kogo to nie będzie w przyszłym sezonie i kto jest winy czemu.

 • MMACieciu
  21 marca 2023, 19:42

  Jose nie będzie u nas już po sezonie także wini na 100 wraca do psg