Wijnaldum proponowany Romie

Po zaledwie sezonie gracz nie znajduje się już w planach Paris Saint Germain. Francuski klub zaproponował go Giallorossim. Problemem są jednak jego zarobki.

fot. © en.psg.fr

Pojawia się nowe nazwisko w kontekście letniego mercato Giallorossich. Tym razem chodzi o Georginio Wijnalduma, pomocnika Paris Saint Germain. Tak jak i w przypadku wspomnianego wcześniej Muriela, tak i Niderlandczyk był łączony wieki temu z ekipą Giallorossich. 

Francuski Telefoot podał dziś rano, że Romie zaproponowano 32-latka, który nie znajduje się już w planach paryskiego klubu, mimo że ten zatrudnił go zaledwie rok temu, za darmo, po tym jak wygasła jego umowa z Liverpoolem. Portal laroma24.it zdobył informacje, według których Paris Saint Germain potwierdziło, że zaproponowało gracza Giallorossim. Główną przeszkodę w przeprowadzeniu ewentualnej transakcji reprezentują jednak zarobki Wijnalduma. Jego aktualna umowa przewiduje bowiem 8 mln euro netto rocznie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  15 lipca 2022, 15:51

  To jest analogiczna sytuacja jak u nas z Diawarzakiem, tylko liczby inne. Na pewno połowa drużyn Serie A byłaby chętna, ale nie mają 2 mln euro na jego kontrakt. Tak jak i połowa średnich klubów z Europy by była chętna na Wijnalduma, w tym my, tylko właśnie… nikt nie będzie skłonny dać 32-latkowi nawet tych 4 mln euro, a więc połowy jego zarobków.

 • ryniek
  15 lipca 2022, 17:21

  Wielkie nie dla tego transferu. Do środka potrzebujemy kogoś młodego a nie kolejnego emeryta który rok nie grał w piłkę praktycznie i swoje najlepsze lata ma ze sobą.

 • riss
  15 lipca 2022, 17:22

  Tyle tylko że to gracz petarda, mega stary nie jest na rok lub dwa czemu nie…

  • Canis
   15 lipca 2022, 18:34

   Jakby to był gracz petarda, jak mówisz, to by grał w PSG i Araby by go nie chciały oddać.

 • abruzzi
  15 lipca 2022, 18:49

  To "był" gracz petarda, jak Matic i tym podobni.

 • Frosti
  15 lipca 2022, 18:54

  Tego typu graczy tylko na wypożyczenie z opcją wykupu tak jak Oliveirę. Sprawdzi się, to brać, a jak nie to odesłać.

  • Felek
   15 lipca 2022, 20:05

   Wypożyczenie, ale płacimy 1/4 pensji xD

 • samber
  15 lipca 2022, 22:47

  Zawodnik jak zawodnik. Wiadomo że byle kto nie trafia dziś do PSG. Natomiast mnie interesy z PSG przerażają. Nie ma przypadku w tym że chcą się go pozbyć więc lepiej trzymać się jak najdalej.