Fiorentina – Roma: Bez Smallinga i Sanchesa

AS Roma wyruszyła do Florencji bez dwójki zawodników.

fot. © asroma.com

Angielski obrońca doznał urazu prawej kostki podczas ostatniego treningu przed meczem z Brighton w ubiegłą środę, a portugalski pomocnik zmaga się z przemęczeniem mięśniowym.

AS Roma wyrusza bezpośrednio dzisiaj rano do Florencji specjalnym czarterem – pisze Emanuele Zotti w „La Gazzetta dello Sport”. W wyprawie żółto-czerwonych nie wezmą udziału Smalling i Sanches: angielski piłkarz odniósł uraz prawej kostki podczas końcowego treningu przed meczem z Brighton, który odbył się w zeszłą środę. Z kolei portugalski pomocnik ma problemy z naciągnięciem jednego z mięśni. Mimo zmęczenia po niedawnym meczu w Lidze Europy z Brighton, Paredes czuje się dobrze i będzie występować w pełni sił. W pierwszym składzie spodziewany jest Angeliño. Na stadionie Franchi wraz z drużyną spodziewanych jest ponad 2.500 fanów Romy.

Oto przypuszczalne składy Romy na dzisiejsze spotkanie:

LA GAZZETTA DELLO SPORT (4-3-3): Svilar; Celik, Mancini, Ndicka, Angeliño; Cristante, Paredes, Pellegrini; Dybala, Lukaku, El Shaarawy.

IL TEMPO (4-3-2-1): Svilar; Celik, Mancini, Huijsen, Angeliño; Bove, Paredes, Pellegrini; Dybala, Zalewski; Lukaku.

IL CORRIERE DELLO SPORT(4-3-3): Svilar; Karsdorp, Mancini, Ndicka, Angeliño; Cristante, Paredes, Pellegrini; Dybala, Lukaku, El Shaarawy.

TUTTOSPORT (4-3-3): Svilar; Celik, Mancini, Ndicka, Angeliño; Cristante, Paredes, Pellegrini; Dybala, Lukaku, El Shaarawy.

IL MESSAGGERO (4-3-3): Svilar; Celik, Mancini, Ndicka, Angeliño; Cristante, Paredes, Pellegrini; Dybala, Lukaku, El Shaarawy.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • hako
  10 marca 2024, 12:07

  Długość lotu godna amerykańskich celebrytów.

 • jamtaicho
  10 marca 2024, 12:55

  Sanches zmęczony nudą.

 • Lesnk90
  10 marca 2024, 13:36

  Jaki był wynik ostatniego spotkania pomiędzy Romą i Fiorentiną?

 • riss
  10 marca 2024, 16:12

  Treningi DDRa muszą być mordercze skoro wieczny rezerwowy jest przemęczony.

 • Frosti
  10 marca 2024, 17:04

  Przemęczenie mięśni Sanchesa xDD

  • hako
   10 marca 2024, 17:40

   raczej chodzi o naciągniecie, tlumacz poleciał na skróty