Vina o krok od Sassuolo, Villar blisko Granady

Według najnowszych doniesień Urugwajczyk jest jedną nogą w Sassuolo.

fot. © asroma.com

Tiago Pinto dopina kolejne transfery sprzedażowe. Po wypożyczeniu Shomurodova do Cagliari, bliscy pożegnania z Romą są Vina i Villar. 

Nowości, jeśli chodzi o Urugwajczyka, wypływają od Gianluci Di Marzio. Jego zdaniem Roma i Sassuolo dopinają ostatnie szczegóły wypożyczenia gracza z prawem do wykupu. Vina spędził ostatnie pół roku w Bournemouth, które jednak nie skorzystało z opcji kupna.

Transfer Villara negocjuje z kolei Granada. Strony są coraz bliżej porozumienia, a na konto Romy wpłynie suma nieco poniżej 2 mln euro plus ewentualne bonusy. Dopinany jest też transfer Reynoldsa do Westerlo.

 

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • mold
  28 lipca 2023, 09:18

  Gorsz do grosza a będzie … no właśnie co? Kto? Jakby jedna rzecz mi nie pasuje. Siwy został na 3 sezon. Siwy pewnie zrobił to bo dostał jakieś gwarancje typu nie osłabimy zespołu, wzmocnimy go na pozycjach XYZ. Patrzę na nasz atak i zastanawiam się czy gwarancje nie obejmowały tylko obrony ;p
  Do tej Romy Siwego czyli okopu na pozycjach i chaosie z przodu (z przerwami na Dybalę) mam wrażenie że zbawcą byłby ktoś taki jak Filippo Inzaghi. Może jego syn gra w piłkę?

 • Werewolf
  28 lipca 2023, 12:34

  Nie tylko wychowanków kształcimy dla Sassuolo kupujemy też dla nich kinder niespodzianki z Ameryki Południowej. Pinto mistrz wydalania szrotu, ale też sprowadził go niemało