Villar wraca do Getafe, być może na stałe

Gonzalo Villar wraca do Getafe, gdzie spędził poprzedni sezon. Gracz może zostać tam definitywnie, jeśli spełnione zostaną określone w umowie warunki.

fot. © asroma.com

Gonzalo Villar jest gotowy zmierzyć się z nową (starą) przygodą. Po tym jak spędził pierwsze sześć miesięcy sezonu na wypożyczeniu w Sampdorii, hiszpański pomocnik wróci do Rzymu, aby następnie przenieść się do Getafe, w którym spędził poprzedni sezon. 

Jak podaje Gianluca Di Marzio, transfer gracza został już zamknięty. Zdaniem dziennikarza Roma wypożyczy Villara za przymusem wykupu za 3,5 mln euro, do którego dojdzie po spełnieniu określonych warunków. Te warunki to utrzymanie Getafe w lidze, a także występ Villara w co najmniej 50% meczów klubu. Jeśli dojdzie do wykupu Roma zatrzyma dodatkowo prawa do 50% z ewentualnej przyszłej jego sprzedaży.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Adamus
    12 stycznia 2023, 10:55

    Ostoja pomocy Maślakowej Romy :D

  • koston
    13 stycznia 2023, 16:37

    Miał przebłyski, potrafił kiwnąć, celnie podać …. ale niestety do tyłu. Myślę, że miał też technikę, ale był za słaby do grania w środku pola na tym poziomie. Był moment, że wierzyłem w jego rozwój, ale trochę przypomina mi Saliha Ucana – niby talent, ale zupełnie nie odnajduje się w graniu na wyższym poziomie. Myślę, że w La Liga na poziomie Getafe to max jego możliwości.