Tym razem Florian Neppe. Massara zaprzecza

Od wczoraj Giallorossi nie mają dyrektora sportowego. Po odejściu Tiago Pinto nie milkną pogłoski na temat jego następcy.

fot. © acmilan.it

Wyścig do fotela dyrektora sportowego Romy jest coraz bardziej zagmatwany. Temat nie znika z prasy, na której łamach jedni kandydaci zyskują notowania, by drudzy spadali w hierarchii. 

Do wczoraj wielkim faworytem do objęcia pracy w roli dyrektora sportowego Giallorossich był Florian Maurice. 50-latke, aktualny menadżer Rennes pożegna się z francuskim klubem po zakończeniu kontraktu. To oznacza, że odejdzie z francuskiego klubu dopiero na koniec czerwca, o czym poinformował w ostatnim wywiadzie, mówiąc o pełnym skupieniu się na sprawach Rennes. Wydaje sie, że Maurice jest tym samym poza grą, gdyż Giallorossi, osieroceni przez Tiago Pinto, muszą zatrudnić jak najszybciej osobę, która będzie zajmowała się pionem sportowym, od tematów bieżących, przez kończące się kontrakty, aż po budowanie podwalin pod letnie mercato, gdyż rynek transferowy, jak mawiał Walter Sabatini, trwa przez cały rok.

Włoska prasa donosi, że rosną tym samym akcje Marco Neppe, 37-latka z Bayernu Monachium. To osoba, która podoba się bardzo Friedkinom, ale która ma też wiele propozycji do rozważenia. W wyścigu pozostaje Christopher Vivell, były menadżer Lipska, który ostatnie pół roku swojej kariery spędził w Chelsea. Z mediów nie znika też nazwisko Rickyego Massary, byłego współpracownika Waltera Sabatiniego w Romie i dwukrotnie pełniącego obowiązki dyrektora sportowego w Trigorii. Menadżer, który pracował ostatnio w Milanie, zaprzecza jednak by miał jakiekolwiek kontakty z Romą.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • MMACieciu
  5 lutego 2024, 11:19

  Nic nowego, jak wiatr zawieje tak napiszą

 • Cave Wolf
  5 lutego 2024, 12:26

  Mam nadzieję że , ten Neppe nie zostanie chyba najgorsza propozycja przedstawiona w mediach

 • samber
  5 lutego 2024, 13:07

  Ja bym poszedł, ale się akurat przeziębiłem i nie mogę :)

  • Cave Wolf
   5 lutego 2024, 15:00

   @samber skoro szukamy DS to ja też , chętnie bym poszedł i zgłaszam swoją kandydaturę 😂

 • Canis
  5 lutego 2024, 17:08

  W tytule jest człowiek, który nie istnieje. Florian Neppe. Poprawcie 😄

 • riss
  5 lutego 2024, 17:10

  Ja bym dał Totnika, tak dużo wie o piłkarzach :)