Trigoria: Przyjazdy zawodników. Wystartował nowy sezon!

Rozpoczęły się przygotowania w Trigorii.

fot. © asroma.com

Zgodnie z zapowiedziami, dziś wystartował nowy sezon Giallorossich. Część kadry pojawiła się w Trigorii, gdzie przejdzie rutynowe badania, a następnie rozpocznie treningi. Pierwszy tydzień ćwiczeń uwieńczy sobotni sparing z piątoligowym Boreale. 

Jako pierwsi w Trigorii pojawili się Mourinho i Belotti (o godzinie 8:10). Przed centrum treningowym znalazło się około stu kibiców. O 8:19 przyjechali Llorente i Solbakken, a dwie minuty po nich Aouar, który zdecydował się skrócić wakacje mimo występu w reprezentacji narodowej. O 8:25 przyszedł czas na Svilara. Około 8:50 pojawili się Boer, Smalling i Zalewski. Polak, tak jak pisały włoskie dzienniki, także zrezygnował z dodatkowego tygodnia wakacji, które mu przysługiwały. O 9:00 z kierowcą przyjechał Matic, a chwilę po nim Karsdorp. O 9:15 przyszedł czas na Dybalę. Około 9:30 kibice (rodzice zgromadzonych pod Trigorią dzieci) zaczęli skandować pod adresem graczy: „Wstydźcie się”. Żaden bowiem piłkarz nie zatrzymał się by podpisać autografy.

W międzyczasie Jose Mourinho wrzucił na swój profil na Instagramie rozwiązanie taktyczne przy aktualnie dysponującej kadrze. W oddzielnym miejscu zaznaczył, którzy piłkarze dołączą 17.07: Cristante, Bove, Spinazzola, Pellegrini, Ibanez, Celik, Rui Patricio, N’Dicka.

Instagram @Jose Mourinho

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • RomanoItaliano
  10 lipca 2023, 14:46

  Ehh szkoda, że tam nie ma mojego nazwiska. Niespełnione marzenie xd

  • lilninja
   10 lipca 2023, 16:58

   Nigdy nie wiesz :)

  • RomanoItaliano
   10 lipca 2023, 17:42

   To chyba w innym życiu 😅

 • hako
  10 lipca 2023, 15:03

  A więc w tym sezonie dla Sassuolo będzie szlifowany niejaki Pagano