Transparenty przed Trigorią: „Pellegrini słabym ogniwem”. „Historia zasługuje na szacunek”

Kapitan Romy ponownie znalazł się w centrum krytyki kibiców. Oberwało się również zarządowi.

„Pellegrini słabym ogniwem” – tak brzmiała wiadomość widoczna tej nocy przed Trigorią.

Transparent skierowany do kapitana Giallorossich, który ponownie stał się obiektem krytyki ze strony kibiców, ze wskazaniem na rzekomy pierścień, który on i jego koledzy z drużyny podarowali José Mourinho po zwycięstwie w Lidze Konferencji (wczoraj na łamach Il Romanista ukazał się artykuł na ten temat, pisaliśmy o tym tutaj), a który trener zwrócił Pellegriniemu w dniu zwolnienia z wiadomością: „Oddajcie mi go, gdy staniecie się mężczyznami”. Właśnie teraz wrócono do dyskusji na temat tej historii, która rozgrzała sieć i nie tylko w ostatnich dniach. Dziś jasna wiadomość na zewnątrz centrum treningowego w dniu wyjazdu drużyny do Rotterdamu.

Przy via Laurentina kolejna wiadomość skierowana do zarządu i całej drużyny w związku z nieobecnością klubu na pogrzebie Giacomo Losiego.

W nocy na via Laurentina, na drodze, która prowadzi w kierunku ośrodka treningowego Giallorossich, pojawiła się kolejna wiadomość. Tym razem skierowana do zarządu i całej drużyny, odnosząca się do nieobecności klubu na pogrzebie Giacomo Losiego, legendy AS Romy: „06-02-24. Historia zasługuje na szacunek… niegodziwi”. Już w zeszłą sobotę na Curva Sud pojawił się transparent na ten temat: „AS Roma nieobecna, tylko twoi ludzie obecni”. Na konferencji prasowej De Rossi przeprosił za swoją nieobecność, podczas gdy Roma zachowała milczenie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  14 lutego 2024, 11:13

  Widzę że rak w postaci Mourinho ma przerzuty.

  • mold
   14 lutego 2024, 12:24

   Tak mu zależy na klubie że nawet nie odniesie się do tego fermentu

 • lilninja
  14 lutego 2024, 12:58

  Niech zdobędą mistrzostwo i odeślą mu pierścień. O ile to wszystko prawda oczywiście 🙄

 • Totnik
  14 lutego 2024, 13:32

  Ale o co wogole chodzi ?? Jak zwalniali Mou to zawodnicy mieli zrobić strajk głodowy czy co ?

 • porezowy
  14 lutego 2024, 16:37

  Sorry, ale z tym pogrzebem to faktycznie jest mocno słabe…
  Wyobrażacie sobie sytuację, że za 30lat wierchuszka Romy nie idzie na pogrzeb Tottiego czy Daniele?

  • mold
   14 lutego 2024, 18:26

   Jest na maksa słabe, nie rozumiem tego. Brzmi to jakby nikt z klubu się tam nie pojawił. Wizerunkowo to jak dostać 6 bramek od Bodo i mówić że zagrało się dobry mecz. De Rossi mówił że nie zapytał o datę i godzinę pogrzebu. Przedziwna sytuacja. Może dlatego ten pan od komunikacji poleciał ?