Spotkanie z agentem Zaniolo ws przedłużenia kontraktu

Nicolo Zaniolo był jednym z głównych bohaterów minionej sesji mercato. 23-latka łączono z przenosinami do Juve i Tottenhamu. Piłkarz pozostał jednak w Romie i obecnie negocjuje warunki przedłużenia kontraktu.

fot. © asroma.com

Trwają rozmowy pomiędzy Romą i Zaniolo w sprawie przedłużenia kontraktu, dzięki któremu 23-latek zwiąże się ze stołecznym klubem do końca czerwca 2027 roku.

Dyrektor generalny Tiago Pinto wkrótce odbędzie kluczowe spotkanie z Claudio Vigorellim – agentem zawodnika – które pozwoli na zmniejszenie różnicy pomiędzy stronami.

Podczas gdy prośba o wynagrodzenie Zaniolo jest porównywalna z zarobkami najlepszych graczy w drużynie, Roma planuje zaproponować kontrakt o wartości 3,5 miliona euro z dodatkami, donosi La Repubblica.

Oczekuje się, że porozumienie zostanie osiągnięte w połowie drogi i Zaniolo będzie mógł kontynuować grę dla Romy przez kolejne pięć lat.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Omen
    10 września 2022, 13:39

    No i teraz się okaże czy zostawianie go latem było błędem, czy jedynym słusznym posunięciem. Jeśli będą problemy to za rok będzie musiał odejść w promocyjnej cenie.