Spełnij Marzenie Seweryna! Zostań Jego Meczowym Aniołem!

Seweryn jest podopiecznym fundacji "Mam Marzenie" ma 13 lat, jest pełen pasji do futbolu, a jego największym marzeniem jest zobaczyć na żywo mecz swojej ulubionej drużyny: AS Roma i spotkać Paulo Dybalę.

Drodzy Romaniści, szanowni goście. Chcielibyśmy Wam kogoś przedstawić. Poznajcie Seweryna, chłopiec ma 13 lat i jest kibicem AS Roma. Niestety, na co dzień zmaga się z wieloma chorobami. Jego wielkim marzeniem jest pojechać do Rzymu na mecz Romy i spotkać swojego idola, Paulo Dybalę.

Seweryn urodził się z wrodzoną wadą serca i już wtedy musiał walczyć o życie. Cierpi na chorobę całego szkieletu, objawy się pogłębiają i dochodzą kolejne. Niestety nie istnieje leczenie przyczynowe. Dlatego tak ważna jest stała rehabilitacja. Chłopiec musi mieć wykonany szereg nowych badań w kierunku osteoporozy dziecięcej i niedosłuchu. Ma wdrożone leczenie interdyscyplinarne wymagające ciągłych wizyt i stałej rehabilitacji. Jest pod opieką wielu specjalistów.

Miłość Seweryna do AS Roma sięga bardzo głęboko, dlatego chciałby przeżyć niezapomnianą chwilę na trybunach Stadio Olimpico, wspierając swoich idoli: w tym największego z nich: Paulo Dybalę.

Dzięki współpracy z Fundacją „Mam Marzenie”, możemy pomóc Sewerynowi w spełnieniu tego marzenia (kliknij tutaj). Właśnie rozpoczęliśmy zbiórkę w serwisie Siepomaga, która może umożliwić zorganizowanie wyjazdu Seweryna do Rzymu na mecz AS Roma.

Jako redakcja ASRoma.pl, społeczność Romanistów w Polsce, sympatycy calcio i wszyscy Ci, którzy pragną sprawić radość młodemu fanowi Giallorossich, mamy niepowtarzalną okazję, by stać się częścią tego magicznego momentu. Wystarczy, że wskażemy drogę Sewerynowi do realizacji jego marzenia, stając się jego Meczowymi Aniołami.

Każda wpłata, mała czy duża, zbliża nas do wspólnego celu – aby Seweryn mógł przeżyć niezapomniane chwile na Stadio Olimpico, otoczony swoją pasją i wsparciem prawdziwych kibiców.

Zachęcamy do dołączenia do nas: sprawmy, że marzenie Seweryna stanie się rzeczywistością! Prosimy o dokonywanie wpłat na stronie zbiórki na Siepomaga, pod tym linkiem i pomóżcie nam osiągnąć nasz wspólny cel!

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc i zaangażowanie. Jeśli możecie, udostępnijcie ten news dalej. Niech się niesie! Wspólnie możemy dokonać Wielkiej rzeczy!

List Seweryna do kibiców.

Seweryn napisał do nas list. Ponizej prezentujemy jego treść:

Na imię mam Seweryn, mam 13 lat, chodzę do 6 klasy. Od urodzenia choruje na wiele chorób, w tym bardzo rzadką nieuleczalną chorobę genetyczną. Lubię szkołę, moich kolegów i nauczycieli. Jednak moje życie to ciągłe pobyty w klinikach, kolejne operacje, zabiegi, wizyty i badania oraz bardzo potrzebna mi codzienna rehabilitacja. Już w marcu czeka mnie kolejny pobyt w klinice. Moje dzieciństwo wygląda inaczej, jest pełne bólu i cierpienia, trochę zazdroszczę innym dzieciom, że mogą robić co chcą i kiedy chcą. Ale nie narzekam. Kocham sport a zwłaszcza piłkę nożną i zwierzęta, mam w domu psa Timona. Zbieram stroje sportowe różnych drużyn. Moją ulubioną drużyną jest AS Roma, a zwłaszcza jej piłkarz Paulo Dybala, choć innych też lubię. Bardzo bym chciał być na meczu AS Romy, na ich stadionie i spotkać się z Paulo Dybalą. Żeby chciał ze mną chwilę pokopać piłkę. Moja mama mi mówi, żebym się uśmiechał i miał swoje marzenia, bo każdy człowiek powinien marzyć i żebym mocno w nie wierzył. Może kiedyś się spełni moje marzenie, ale potrzebuje pomocy dobrych ludzi, którzy mi w tym pomogą i jeszcze bym chciał żeby nikt nie musiał być chory.

WSZYSTKICH POZDRAWIAM JA – SEWERYN WIELKI FAN AS ROMY I PAULO DYBALI ORAZ WSZYSTKICH KIBICÓW AS ROMY.

Przekaż 1,5% podatku.

Jest też możliwość przekazania 1,5% podatku aby wesprzeć rehabilitację i leczenie Seweryna.

KRS 0000306214. Cel szczegółowy: Seweryn Kaźmierczak.

„Seweryn od urodzenia cierpi na wrodzoną wadę serca, całościowe zaburzenia rozwojowe, bardzo rzadką nieuleczalną chorobą genetyczną. Niestety nie da się wyleczyć ani zahamować postępów tej choroby. Rehabilitacja ma na celu jak najdłuższe utrzymanie sprawności i poprawę życia naszego synka. Jest pod opieką wielu specjalistów i ośrodków w całej Polsce. Doceniamy nawet najmniejszy gest. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie”.

Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „JANEK”

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  8 marca 2024, 15:10

  ❤ Dobra inicjatywa!

 • As11
  8 marca 2024, 15:19

  Już nie raz pokazaliśmy siłę w takich sytuacjach i wierzę, że tym razem nie będzie inaczej.
  Forza Seweryn!

 • Zrewolwerowany Kaloryfer
  8 marca 2024, 15:27

  Wpłacone <3

 • Frosti
  8 marca 2024, 15:42

  Poszło! Może wartoby napisać do Amici Sportivi z prośbą o wsparcie w zasięgach ;)

  • Adamus
   8 marca 2024, 15:53

   Dobry pomysł 👍

 • riss
  8 marca 2024, 16:18

  Napiszcie od strony redakcji na MLH, oni chętnie wspierają tego typu akcje.

 • Lesnk90
  8 marca 2024, 16:40

  Naprawdę niewiele potrzeba aby uzbierać całość

 • Corrado
  8 marca 2024, 20:29

  Również przyłączam się do akcji. Wpłacone z uśmiechem i łezką w oku. Trzymam kciuki i udostępniam dalej:))!!!!!!!

 • Catenaccio
  8 marca 2024, 23:15

  Moja skromna cegiełka dołożona, Oby się małemu udało, to będzie jego spełnienie marzenia i nasz duży sukces jako społeczności ASROMA.PL
  FORZA SEWERYNEK <3

 • Barteq
  9 marca 2024, 08:40

  💸

 • majkel
  9 marca 2024, 14:25

  Serdecznie wszystkim dziękuję za tak ciepłe przyjęcie zbiórki. Połowa już za nami, a teraz czas na "drugie 45 minut" 🙂

  Amici Sportivi również wsparli i udostępnili akcję u siebie ☺️

 • Jacek
  10 marca 2024, 06:46

  Weź tam Abruzzi zadzwoń do Dybały żeby podszedł do dzieciaka po meczu. Elo

  • Omen
   10 marca 2024, 11:36

   Dołączam się do prośby, byłoby super! ❤

 • Totnik
  12 marca 2024, 18:08

  Mój imiennik 👍

 • Omen
  12 marca 2024, 22:01

  Udało się, jest 100%! ^^