Souloukou: Plotki o sprzedaży klubu są bezpodstawne

Dyrektorka wykonawcza i dyrektorka zarządu AS Roma wypowiedziała się na temat ostatnich pogłosek o sprzedaży klubu funduszom z Bliskiego Wschodu.

fot. © asroma.com

Lina Souloukou wzięła udział w wydarzeniu „Business of Football Live”, które odbyło się w Londynie w ciągu ostatnich dwóch dni. Oto co powiedziała dyrektor generalna AS Roma na temat Arabii Saudyjskiej:

„Zanim przejdę do tematu Arabii Saudyjskiej, chciałabym wyjaśnić, że pojawiły się plotki o sprzedaży klubu, które nie mają żadnych podstaw. Roma należy do rodziny Friedkin, która jest głęboko zaangażowana i ma wielką wizję na przyszłość klubu. Chcą pozostać, aby jeszcze bardziej rozwijać klub. Chciałam to wyjaśnić, zanim zacznę mówić o Arabii Saudyjskiej. Chcę powiedzieć, że jesteśmy podekscytowani posiadaniem tego sponsora, który jest jednym z największych wydarzeń na świecie. Rozegraliśmy także mecz towarzyski. Myślę, że jest niesprawiedliwe obwinianie Arabii Saudyjskiej, która chce jedynie podnieść wartość swojego regionu. Takie połączenia między regionami miały miejsce także w przeszłości, między MLS a Chinami.”

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  29 lutego 2024, 19:20

  Plotki się dziś rozwinęły, bo w klubie, ponoć, zażądali od każdego pracownika, od dyrektora po magazynierów, żeby każdy wypełnił kwestionariusz osobowy i przyniósł swoje CV…

  … ja zwyczajnie myślę, że będą sprawdzać czy ktoś z nich nie zdobył tytułu naukowego w warszawskim Collegium humanum xD

 • takitam
  29 lutego 2024, 19:43

  Nie wierzę w niezdementowane plotki.

 • delvecchio
  1 marca 2024, 13:53

  Ona jest z pochodzenia Greczynką? Przypominają się super czasy: Dellas i Manolas