Sonda: Czy Svilar powinien zostać numerem 1° Romy w przyszłym sezonie?

Zapraszamy do udziału w kolejnej sondzie, w której pytamy Was o zdanie na temat pozycji bramkarza w Romie na kolejny sezon.

Mile Svilar przebojem wdarł się do bramki Romy. Po słabych występach Rui Patricio, Daniele De Rossi zdecydował się postawić na rezerwowego do tej pory Belga, który z każdym kolejnym meczem udowania swoją jakość.

Svilar zapewnia Romie spokój, jakiego dawno w bramce rzymskiego klubu nie było. Belg z serbskim paszportem niemal w każdym meczu zalicza interwencje, które w wielu meczach z Rui Patricio między słupkami kończyły się golem. Broni to, co powinien, ale daje też coś „ekstra”: to między innymi rzuty karne, z których 3 razy wychodził zwycięsko. Rzadka rzecz, nie widziana w Romie od ponad 20 lat!

Ale czy Svilar jest w stanie utrzymać ten poziom na dłużej? Czy to tylko chwilowa forma i Roma powinna mimo wszystko powierzyć miejsce w bramce komuś innemu? O to pytamy Was w najnowszej sondzie.

W poprzedniej sondzie byliście bardzo akywni, ponownie oddano ponad 300 głosów! Ostatnim razem pytaliśmy Was, co myślicie o ewentualnej sprzedaży klubu przez rodzinę Friedkin. Tak prezentują się ostateczne wyniki.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Romulus
  18 marca 2024, 20:15

  Na ten moment gra jak przystało na pierwszego bramkarza, ale z oceną poczekałbym do lata, bo to może być casus jak z Mirante – świetny strażak wykorzystujący swoją szansę, ale bramki na cały sezon byśmy mu nie powierzyli. Nie mówię, że tak jest ze Svilarem, do czerwca się przekonamy

 • edemon
  18 marca 2024, 21:14

  Tak, ale tylko jeśli nie pojawi się na stole oferta na 40+ baniek.

 • Totnik
  18 marca 2024, 22:06

  Jak się nie popsuje to dlaczego nie.

 • samber
  18 marca 2024, 23:03

  To jest bramkarz którego sobie przygotowaliśmy tak jak kiedyś Alissona, który też rok przesiedział a tak naprawdę przyuczał się. Skoro nasi trenerzy go utrzymali i w niego wierzą, to ja też w niego wierzę. Przeszedł bardzo dobrą drogę do bramki Romy, pełną pokory i nauki.

  • koston
   19 marca 2024, 10:25

   @samber

   To samo pomyślałem – Alisson przyszedł jako noname i odpalił w odpowiednim momencie.

   Svilar podobnie – dostał kilka szans, pokazał się z bardzo dobrej strony i naturalnym ruchem jest dalej wsytawiać go w pierwszym składzie.

 • lilninja
  19 marca 2024, 17:19

  Serio 9 osób już Svilara skreśliło? Przecież bardzo przyzwoicie sobie radzi u nas. Bramkarze to jest ciężki temat bo rotacja tej pozycji nie służy a wydawać 15 mln na jakiegoś Olsena czy Lopeza to ja chyba podziękuję xD ciekawe czy komuś ciekawemu się kontrakt kończy.