Smalling poprosił Romę o transfer?

Zaskakujące wieści na temat angielskiego obrońcy podaje Radio Radio.

fot. © asroma.com

Chris Smalling jest łączony z zaskakującym odejściem z Romy.

Anglik jest niedostępny przez większość tego sezonu, zbliżając się do pięciomiesięcznej absencji z powodu przewlekłej kontuzji kolana, która wydaje się uniemożliwiać mu powrót do treningów.

Mimo licznych konsultacji i sesji fizjoterapii, powrót Smallinga pozostaje wielką niewiadomą w Trigorii.

Najnowsze plotki podane przez dziennikarza radia Radio Radio, Ilario Di Giovambattistę, sugerują, że doświadczony środkowy obrońca nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w stolicy i posunął się nawet na tyle daleko, aby poprosić o odejście do Arabii Saudyjskiej – gdzie wzbudził zainteresowanie – jako wolny agent, jeszcze przed zamknięciem okna transferowego.

Roma jednak nie ma zamiaru puszczać go za darmo po przedłużeniu kontraktu latem – spekuluje się, że klub odrzucił prośbę Smallinga.

Di Giovambattista podaje dalej, że zachowanie Smallinga budzi kontrowersje: „Cierpi na tendinopatię w prawym kolanie, kolano nie jest uszkodzone, występuje jedynie stan zapalny. Obrońca nie odczuwa aż tak dużego bólu. Leczy się wyłącznie homeopatią i odrzuca tradycyjne metody leczenia Jest profesjonalistą tylko wtedy, gdy otrzymuje wynagrodzenie. To godne potępienia”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • ryniek
  12 stycznia 2024, 23:32

  Ktoś słucha jeszcze tego błazna Giovambattistę? :)

 • Canis
  13 stycznia 2024, 03:26

  W sumie to źródło jest kuriozalne, wręcz komiczne i szczerze wątpię by Smalling był tak nieprofesjonalny i bucowaty względem Romy ale faktycznie marzy mi się pożegnanie Anglika latem. Niby gracz dobry ale zdrowie ma tragiczne i tylko zajmuje miejsce w kadrze i to na niemałym kontrakcie.

 • majkel
  13 stycznia 2024, 06:42

  Newsa wrzuciłem bardziej w ramach ciekawostki. Wiadomo, że ten Di Giovambattista to cymbał, ale w kontekście Anglika panuje niemal kompletna cisza, co też widać dziennikarzyna wykorzystał aby wzbudzić jeszcze większą sensacje.

 • Totnik
  13 stycznia 2024, 08:12

  Niemożliwe. Kto by nie chciał pracować z Mourinho?

 • Przemo
  13 stycznia 2024, 08:59

  Niesamowite rozczarowanie chłopem. Podpisał nowy kontrakt i pół sezonu obłożnie chory, non stop jakieś stany zapalne, sam sobie wybiera metody leczenia. Absurdalna sytuacja. I abstrahując od rzetelności źródła, to zdecydowanie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację, w której szatnia ma już dosyć jego zachowania i Anglik chce się ewakuować. Mancini od ponad miesiąca gra na blokadach, praktycznie nie trenuje, ale wychodzi na każdy mecz i daje z siebie 100%. Musimy wypożyczać juniora z Juve, przesuwać bocznych na środek, cofać Cristante do obrony, bo nie ma kim grać. A Smalling odmawia treningu nawet przy najmniejszym dyskomforcie, już nie mówiąc o grze.

  Straciłem jakiekolwiek nadzieję związane z nim. A przed sezonem trio Mancini, Smalling i Ndicka zapowiadało się super. Szkoda. Jeżeli ma takie życzenie, to sprzedać chociażby za kilka mln € do Arabów i krzyż na drogę. Niech tam się bawi w lekarza za ich petrodolary.

 • riss
  13 stycznia 2024, 09:01

  Źródło mało wiarygodne. Chodź gdzieś czytałem nie pamiętam już gdzie że Chris bardzo chciałby wrócić na koniec kariery, która jak widać już zagląda mu w oczy do Anglii, ile w tym prawdy nie wiem, ale to bardziej prawdopodobna opcja.