Sky Sport: Zapata zostaje w Bergamo

Na nieco ponad tydzień przed zakończeniem mercato z gry wydaje się wypadać ostatnia opcja Romy, Zapata.

fot. © atalanta.it

Kolejna opcja do ataku i kolejne niepowodzenie. Jak donosi Sky Sport, Gianpiero Gasperiniemu udało się przekonać Duvana Zapatę do pozostania w Bergamo. Dużo pomogła na pewno kontuzja Bilala Toure, który wróci do gry w styczniu. 

Przypomnijmy, że po pozyskaniu Scamacci i Toure, Zapata miał spaść w hierarchii na pozycję atakującego numer trzy. 21-letni Malijczyk, pozyskany za 28 mln euro z Almerii, doznał jednak urazu, przez który nie zagra przez około cztery miesiące. Z tego powodu Zapata wrócił do łask i zerwano negocjacje transferowe z Romą. Według Fabrizio Romano Zapata chciałby przejść do Romy, z którą ma porozumienie, ale wszystko blokuje Gasperini.

Wydaje się tym samym, że, na nieco ponad tydzień przed zakończeniem mercato, Tiago Pinto będzie musiał negocjować nowe nazwisko do ofensywy, po ponad dwóch i pół miesiąca bezskutecznych prób.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  23 sierpnia 2023, 15:04

  Ajjjj… szkoda, że Kevin "niewypał" Lasagna i Krzychu "kapiszon" Piątek zmienili już tego lata kluby, zapewniliby jednego gola w sezonie (a Teodorczyk skończył karierię). Takie fajne opcje XZ i YZ wypadły z notesa Tiago Pinto. Pozostaje jakaś opcja ZZ… czyli spasiony zapity Muriel albo ktoś taki jak La Gumina z Sampdorii.

 • kubrikson
  23 sierpnia 2023, 15:06

  Destro coraz bliżej :d

  • Totnik
   23 sierpnia 2023, 15:48

   Oooo tak !

 • WoLf1985
  23 sierpnia 2023, 15:06

  Hahaha
  Teraz wszystko na Lukaku…A nie Nie ma kasy:P

 • edemon
  23 sierpnia 2023, 15:10

  Ja bym poprosił Tottiego o powrót z emerytury, jestem przekonany że nawet na stojąco wniesie więcej do drużyny niż większość opcji jakie nam zostały.

 • abruzzi
  23 sierpnia 2023, 15:15

  W ogóle ta cała sytuacja jest śmieszna i tak się to wszystko pozmieniało, że Atalanta zgarnia sobie Scamaccę za kasę, za którym Pinto uganiał się przez miesiąc, wydaje 28 mln euro za jakiegoś typa z Almerii i … wtedy może nam oddać swojego 32-letniego zbędnego napadziora. Ale nie oddaje ostatecznie, bo im się nie przyda po kontuzji Malijczyka.

  Teraz z kolei piszą o Jovicu z Fiorentiny, że był nam proponowany, bo Viola ściągnęła sobie Nzolę, który był na początku lata z nami łączony i ściągnęła Beltrana z River Plate za 15 mln, który też był z nami łaczony. Pozyskali sobie za pieniądze dwóch napastników, którzy byli z nami łączeni i teraz mogą nam oddać tego zbuka Jovica, oczywiście za opłatą.

  Dwa mniejsze od nas zespoły kupiły sobie kogo chciały i mogą/mogły nam oddać swój balast, z czego Zapatę Pinto chętnie by sciągnął :D

  W międzyczasie Lacze idą ponoć po Guendouziego. Może to nie jakiś wirtuoz, ale my byśmy go w życiu nie ściągnęli przy naszych możliwościach ekonomicznych.

  • Burdisso
   23 sierpnia 2023, 20:33

   Atalanta i Fiora nie mają żadnej sadystycznej umowy z UEFA jak my.. ewidentnie odblokowały się środki za Ibaneza.. myślę że bali się że nikt nam nie przyjdzie z pomocą, gdyby Ibanez został sprzedany wcześniej pewnie inaczej by to wygladalo

 • kuba
  23 sierpnia 2023, 15:18

  A ja bym tam chciał Lakuku. Kasa nie moja, kompromitacji i pomyłek, czy to większych, czy to mniejszych w Romie było, jest i zapewne będzie jeszcze mnóstwo, więc co za różnica dla mnie czy dołączy, czy nie.
  A tak na serio, gdyby choć trochę go ogarnąć, ma w sumie "dopiero" 30 lat i trochę gry przed nim, mógłby tworzyć naprawdę coś ciekawego w przodzie z Dybalą. Ja jestem za, ale jeżeli to będzie to całkowity transfer very, very low cost.

 • Trastevere
  23 sierpnia 2023, 15:28

  Był taki typ z ewidentnie mocno przekręconym licznikiem, Seydu Doumbia. Wtedy stary, dziś bardziej stary, co za różnica. Nic nie podpowiadam.

 • matekson
  23 sierpnia 2023, 15:40

  I dobrze nieza taką kasę.

 • Taddei
  23 sierpnia 2023, 19:09

  Dobra wiadomość, za taką kasę i taki kontrakt to już skupić się na kimś innym.

 • Rymeryk
  23 sierpnia 2023, 19:33

  Cóż, jesteśmy w czarnej… I to dosłownie, bo Abraham ma poważną kontuzję, a Lakaka wydaje się za droga…
  Niestety, Atalanta sprzedała Hojlunda za kosmiczne pieniądze, więc miała za co sciągnac Scamaccę i kilku innych typów. Lazio ma kasę za Mihajlovica Savica i jeszcze wizję kasy za LM, więc inwestują…
  A my?
  Mamy 20 mln za Ibaneza?
  Choć jest tez nadzieja, że nowe nabytki wprowadzą wartość do zespołu, bo jednak Aour, Ndicka, Sanches czy Paredes już pokazywali w swej karierze sporą jakość…

 • samber
  23 sierpnia 2023, 23:39

  Mamy bardzo bardzo pod górkę i jeszcze wiatr, a na dodatek śnieg z deszczem wali w oczy. My też kiedyś mieliśmy kupę kasy ze sprzedaży zawodników, ale mieliśmy też Monchiego. Pinto rok temu również wydał trochę pieniędzy i to wcale nie były dobre wydatki. Teraz mamy co mamy i nawet Mou nie narzeka, żeby już nie kopać leżącego – po co się znęcać.

 • Canis
  24 sierpnia 2023, 09:35

  Tiago Ciamajda i jego kolejny rynkowy sukces 😁😂