Sky Sport: Roma negocjuje wypożyczenie Scamacci

Gianluca Scamacca jest jednym z nazwisk łączonych z Romą. Według Sky Sport Giallorossi pracują nad jego wypożyczeniem.

fot. © asroma.com

To, że Giallorossi muszą szukać środkowego napastnika nie jest żadnym zaskoczeniem. Fatalna forma Belottiego i Abrahama oraz kontuzja tego drugiego wymusiły na Tiago Pinto znalezienie dziewiątki do pierwszego składu na kolejny sezon.

Jednym z łączonych z Romą nazwisk jest Gianluca Scamacca, były gracz Sassuolo. Nazwisko 24-latka jest dosyć logiczną kandydaturą z uwagi na to, że ani on nie chce pozostać w West Hamie, ani też londyński klub nie będzie się upierał na jego zatrzymanie. Stąd też agenci gracza – który występował w młodzieżowych drużynach Romy w latach 2012-2015 – szukają dla niego nowego pracodawcy we Włoszech. W grę wchodzi rzecz jasna wyłącznie wypożyczenie, z uwagi na to, że West Ham zapłacił za niego rok temu 36 mln euro.

Jak podaje Angelo Mangiante ze Sky Sport, Roma rozpoczęła prace nad wypożyczeniem piłkarza, który zagrał w Premier League w 16 meczach i zdobył 3 gole. W kwietniu przeszedł zabieg artroskopii kolana i został wyeliminowany na dwa miesiące. Byłego napastnika Sassuolo łączy się też z Milanem.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  11 czerwca 2023, 17:10

  Wypożyczenie może być bo raczej jego przygoda na wyspach nie napawa optymizmem że będzie z tego coś więcej niż z Belottiego :)

 • Felek
  11 czerwca 2023, 22:04

  Lepiej chyba jakby Franek wrócił z emerytury -.-

 • riss
  12 czerwca 2023, 07:13

  Gorszy od Gallo nie będzie, bo jego poziom sięgnął dna, Scamacca nie jest złą opcją ale tylko na wypożyczenie, przez Abrahama nie mamy co liczyć na napastnika Spezi ….