Shomurodov po testach. Problemy z transferem Reynoldsa

W oczekiwaniu na pozyskanie napastnika, Tiago Pinto dopina transfery zbędnych graczy, na czele z Shomurodovem.

fot. © asroma.com

Eldor Shomurodov jest coraz bliżej Cagliari. Napastnik z Uzbekistanu przeszedł dziś w Villa Stuart testy medyczne na rzecz klubu z Sardynii.

Jak podaje Filippo Biafora, transfer zakończy się płatnym wypożyczeniem (inni dziennikarze mówią o kwocie 1 mln euro) z prawem do wykupu za 10 mln euro plus % z przyszłej sprzedaży. Roma ma też płacić, w trakcie wypożyczenia, połowę wynagrodzenia napastnika, gdyż całego nie udźwignąłby beniaminek z Sardynii.

Giallorossi dogadali się też z Westerlo w sprawie transferu Reynoldsa. Chodzi o transfer definitywny za 3,5 mln euro plus bonusy i 25% z przyszłej sprzedaży. Filippo Biafora, który zajmuje się od kilku tygodni tematem negocjacji transferu Amerykanina do belgijskiego klubu, podaje dziś aktualizację. Według dziennikarza pojawiły się drobne problemy na linii agent Reynoldsa-Westerlo. Chodzi o sprawy podatkowe w kontrakcie gracza. Strony próbują rozwiązać problem.

Dziennikarz Il Tempo podaje też, że trwają rozmowy na temat transferu Villara. Zainteresowana jest Granada i jeden z klubów z Francji. W sobotę włoskie media donosiły, że Granada zaproponowała 1,5 mln euro za kartę Hiszpana i procenty z przyszłej sprzedaży.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • mold
    24 lipca 2023, 21:43

    Żegnaj o Wielki Uzbeku, pewnie do zobaczenia za rok.

  • samber
    24 lipca 2023, 22:00

    Jeszcze musimy płacić połowę poborów Shomurodova! Ależ umoczyliśmy z tym transferem… ale trudno się mówi. Było minęło.