Scamacca czeka na Romę. Pojawia się Kamada

Gianluca Scamacca nadal naciska na powrót do klubu swojego dzieciństwa, jednak negocjacje Romy i West Hamu utknęły w martwym punkcie. W międzyczasie na liście nazwisk piłkarzy łączonych z transferem do Giallorossich, pojawił się Daichi Kamada.

fot. © whufc.com

Gianluca Scamacca wciąż czeka na to by założyć ponownie koszulkę Giallorossich. Napastnik West Hamu jest pierwszym wyborem stołecznego klubu, który miałby zastąpić kontuzjowanego Tammy’ego Abrahama w następnym sezonie.

Jednak rozmowy między Romą a West Hamem utknęły w martwym punkcie w ostatnich dniach, ponieważ „Młoty” nie chcą wysłać Scamakki na zwykłe wypożyczenie.

Ekipa z Premier League nalega na deinitywny transfer, podczas gdy Roma chciałaby jedynie wypożyczyć piłkarza.

Jak donosi włoski dziennikarz Francesco Balzani, Milan, który również szuka wzmocnień w ataku, zwrócił się do Scamakki. Zawodnik wyraził jednak wolę powrotu do Romy.

W ostatnich tygodniach bliski przenosin do Milanu był Daichi Kamada – były gracz Eintrachtu, któremu z końcem czerwca wygasa kontrakt – lecz Rossoneri zwrócili się ku innym celom transferowym.

W rezultacie Leggo informuje, że Roma prawdopodobnie będzie chciała skorzystać z okazji, ponieważ wolą Kamady jest grać w Serie A.

Dyrektor generalny Romy, Tiago Pinto zamierza spróbować sprowadzić japońskiego pomocnika do stolicy.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • lilray
  27 czerwca 2023, 15:45

  Kamada to ofensywny pomocnik. Niby już mamy na tej pozycji Pelle i Aourara

  • Szafka
   27 czerwca 2023, 15:50

   Jakaś klasa w nim jest. Aouar nie jest zawodnikiem pewnym, więc warto się zabezpieczać, a Pelle może chyba grać jako po prostu pomocnik. Dobry zawodnik za darmo. Dlaczego nie?

 • Taddei
  27 czerwca 2023, 19:00

  Jak za darmo to uczciwa cena :D

 • jamtaicho
  28 czerwca 2023, 03:35

  Kamade chce też Milan

  • Szafka
   28 czerwca 2023, 08:16

   ,,W ostatnich tygodniach bliski przenosin do Milanu był Daichi Kamada – były gracz Eintrachtu, któremu z końcem czerwca wygasa kontrakt – lecz Rossoneri zwrócili się ku innym celom transferowym." To w końcu chcą czy nie?