Sanchez, Arnautovic, Wehgorst. Roma szuka opcji low cost?

Sezon tuż tuż, a poszukiwanie napastnika wciąż trwa...

fot. © asroma.com

Choć za dwa tygodnie rusza nowy sezon, Roma nie ma wciąż napastnika, który miałby odgrywać rolę podstawowego gracza. Po tym jak Giallorossich odbili się od ściany, jeśli chodzi o koszty sprowadzenia Moraty i Scamacci, tym razem w mediach pojawiają się inne, tańsze opcje.

W alternatywie dla młodego Brazylijczyka z Santosu lub też kompatybilnie, Roma szuka rozwiązania low cost. Według Sportmediaset alternatywą dla Marcosa Leonardo jest 35-letni Alexis Sanchez, który szuka klubu po sezonie spędzonym w Marsylii. Kolejny kandydat do ataku to Marko Arnautovic. Zdaniem laroma24.it, Giallorossi rozmawiają z Bologną na temat gracza, ale Rossoblu nie zamierzają go sprzedawać. Sam Arnautovic przeszedłby chętnie do Trigorii. Roma ma być skłonna wyłożyć na niego 3,5 mln euro.

Kolejne nazwisko to 31-letni Wout Weghorst. Piłkarz mógłby przyjść na wypożyczenie z prawem do wykupu. Zainteresowane graczem Burnley są też kluby z Bundesligi. Jako wzmocnienie sektora młodzieżowego szykowany jest z kolei 17-latek z Defensa y Justicia, Ricardo Solbes. Piłkarz był już na testach w Trigorii w maju.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • majkel
    4 sierpnia 2023, 11:02

    Low cost, czyli poziom drużyny i oczekiwań względem nowego sezonu.