Sanches wykluczony z treningów z resztą drużyny

Po tygodniach negocjacji wydaje się, że portugalski pomocnik jest o krok od przejścia na wypożyczenie z Paris Saint-Germain do Romy.

fot. © psg.fr

Ostatnie doniesienia sugerują, że Renato Sanches jest bliżej niż kiedykolwiek transferu do Romy.

Jak poinformował francuski portal RMC Sport, trener PSG Luis Enrique podjął decyzję o wykluczeniu Renato Sanchesa z zajęć drużynowych.

Oznacza to, że reprezentant Portugalii będzie nadal trenował indywidualnie, czekając na ostateczne zielone światło na transfer do Romy.

W porównaniu do ostatnich kilku tygodni PSG miało otworzyć się na możliwość odejścia pomocnika na zwykłe wypożyczenie. Wcześniej paryżanie upierali się nad zawarciem zobowiązania do wykupu.

Teraz strony mają rozmawiać wyłącznie o kwocie ewentualnego wykupu, która powinna wynosić około 12 milionów euro, do których należy dodać pewne bonusy. Trochę tak, jak stało się latem ubiegłego roku z transferem Wijnalduma, który do stolicy trafił właśnie na wypożyczenie z prawem do wykupu. Roma i Renato uzgodnili już wszystko, a zawodnik czeka na sygnał od PSG.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • samber
  9 sierpnia 2023, 18:07

  Zawodnik bardzo utytułowany i to by chyba było na tyle. Przyjdzie to zobaczymy co obecnie potrafi o ile się we wrześniu nie połamie na pół roku.

  • Totnik
   9 sierpnia 2023, 18:20

   Lepszy wróbel w garści niż słowik na dachu :)

 • Omen
  9 sierpnia 2023, 18:13

  Henat Sasz (polecam rubrykę "wymowa" na transfermarkt, w życiu bym nie pomyślał że Poratugalczycy mają tak dziwną wymowę :D), zapraszamy i dużo zdrówka życzymy, bo podobnie jak Samber mam mocne wątpliwości co do dyspozycji zdrowotnej Henata Sasza.

  • mold
   9 sierpnia 2023, 20:33

   Możesz linka podać bo nie mogę znaleźć ?

  • majkel
   9 sierpnia 2023, 20:38

   Zaraz pod zdjęciem, na głównej stronie profilu, masz "wymowa" :)

 • Romulus
  9 sierpnia 2023, 19:19

  PSG jest teraz w podobnej sytuacji co często Roma – oni chcą pozbyć się zbędnego piłkarza definitywnie, a druga strona zgodzi się co najwyżej na opcję wykupu. No i chyba skończy się tak jak zawsze w przypadku Romy, czyli wypożyczający ulegnie

 • riss
  9 sierpnia 2023, 19:59

  Potrzebny pomocnik, a jak odejdzie Matic to wtedy będzie potrzebny jeszcze jeden. Środek pola to chyba teraz większe zmartwienie niż napastnik.

 • Canis
  9 sierpnia 2023, 21:57

  Henato Senszis mi tłumaczy.

  • abruzzi
   9 sierpnia 2023, 22:19

   Siedzę trochę w tym języku i to jest Henato Sanszis albo ewentualnie Senszis jak napisał Canis. Te "H" też jest takie prawie nieme.