Rzym powoli ogarnia Lukaku-mania

Wiadomość o chęci Belga do przeprowadzki do stolicy oraz o wylocie Tiago Pinto i Ryana Friedkina do Londynu w celu zamknięcia transferu doprowadziła kibiców Romy do szaleństwa.

fot. © inter.it

To co wydawało się nierealne powoli staje się faktem. Roma rozpoczęła starania o Lukaku i prowadzi zaawansowane negocjacje z Chelsea w celu sprowadzenia Belga do Rzymu.

Jak donosi portal Flightradar24, ponad 3000 osób monitorowało kurs Rzym-Londyn z emisariuszami klubu na pokładzie, co uczyniło go najbardziej „śledzonym” lotem na świecie.

W 2015 roku Edin Dzeko miał wylądować na lotnisku Ciampino, jednak ze względu na zainteresowanie kibiców, Bośniak został przeniesiony na pokład samolotu, który wylądował na Fiumicino, gdzie czekało na niego 5 tysięcy fanów. Według Corriere dello Sport, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Lukaku trafi do Romy, będzie można oczekiwać jeszcze większej liczny kibiców. Policja już przygotowuje plan na wypadek przybycia Belga w ciągu najbliższych kilku godzin do Ciampino lub Fiumicino. Zapowiada się gorący weekend w stolicy, i to nie tylko ze względu na upały.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • samber
  25 sierpnia 2023, 23:21

  Czy Lukaku mógłby przyćmić Dybalę?

  • RomanoItaliano
   25 sierpnia 2023, 23:27

   Nie, ale z takim składem musi być top4, inaczej Mou da dupy

  • majkel
   25 sierpnia 2023, 23:30

   Wątpię, Dybali lepiej z oczu patrzy. Co prawda Lukaku potrafi powiedzieć na klatce dzień dobry w 6 językach, ale nie jest stały w uczuciach.

  • Felek
   26 sierpnia 2023, 06:21

   W siedmiu xD przynajmniej jej się nie sprawdzi w roli napastnika, to może być opcją na budę zamiast Patricio:)

  • Canis
   26 sierpnia 2023, 07:06

   Stać na bramce Romy, to może i Joe Biden. Bez różnicy. Może nawet lepszy refleks od Rui Patricio.

  • Totnik
   26 sierpnia 2023, 09:11

   😃