Rui Patricio: Z Dybalą bardzo się rozwiniemy

Rui Patricio w wywiadzie dla SkySport wypowiedział się na temat letnich transferów. Opowiedział w jaki sposób pomaga swoim młodszym adeptom. Nie zabrakło też dobrego słowa o Paolo Dybali.

fot. © asroma.com

Bramkarz Giallorossich Rui Patricio udzielił wywiadu dla SkySport. Poniżej słowa Portugalczyka:

Mercato?
– Przybyli bardzo ważni gracze, którzy podnoszą jakość grupy i zespołu. To dla mnie niesamowicie ważne, jestem pewien, że pomogą nam w udanym sezonie. Wierzę, że są to transfery na miarę wyznaczonych celów i projektów.”

Jak pomagasz swoim młodszym kolegom?
– Najważniejszy jest przykład który daję Svilarowi i Pietro Boerowi. Sposób w jaki pracujemy, jak radzimy sobie również poza boiskiem wyzwala pozytywną dynamikę, ponieważ jako bramkarze trenujemy razem. Młodzież musi dostosować się do tego tempa i korzystać tyle ile może. Najlepszym przykładem który można dać jest pokazanie tej intensywności i jak radzisz sobie poza boiskiem”.

Dybala?
– Poznałem Dybalę jako przeciwnika mierząc się z Juventusem. Wszyscy znają Paolo. Jest bardzo ważny ze względu na cechy które posiada i za to co może dać tej drużynie, temu kolektywowi. Cieszymy się, że jest teraz naszym kolegą z drużyny i jestem pewien, że pomoże nam osiągnąć wytyczone cele.”

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Wuju
  24 lipca 2022, 11:00

  Dzień dobry ! Wracam po kilkunastoletniej przerwie. Czasem coś skrobne😄 pozdrawiam całą moją Rodzinę i wszystkich uczestników Familiady.

  • Narfi
   24 lipca 2022, 12:07

   Wuju Ole!

  • ANTI7AZIALE
   24 lipca 2022, 21:22

   Wuju Bòj sie Boga w koncu jestes😎

 • riss
  24 lipca 2022, 11:52

  Ulala witamy, witamy Wuja weterana :)