Rosella Sensi: Pogarda, na którą nie zasłużyliśmy

Po dyskwalifikacji Mourinho i różnych sankcjach oficjalnie nałożonych przez UEFA na Giallorossich, głos ponownie zabrała Rosella Sensi, była Pani Prezydent Romy.

fot. © facebook.com/rosella.sensi

Choć już od dawna nie jest prezydentem Romy, broni jej jak wilczyca. Rosella Sensi ponownie uderza w tych, którzy w jej oczach (i nie tylko) szkodzą Romie. Poniżej fragment jej wpisu na Instagramie odnośnie ostatnich wydarzeń:

„Myślałam, że widziałam już wszystkio, a przynajmniej wiele. Zamiast tego nadal potrafię się zaskoczyć, czuję złość i smutek. Może nawet większą niż po tym czego doświadczyłam w Budapeszcie miesiąc temu. Decyzje UEFA, które mocno uderzyły w fanów i Mourinho, brzmią jak kolejna zniewaga wobec Romy i całego włoskiego futbolu.

Jakby było mało oczywistych błędów Taylora – które przy milczeniu piłkarskich instytucji kosztowały europejskie trofeum – dziś doszły dyskwalifikacje i kary finansowe dla tych, którzy ponieśli tę szkodę bardziej niż ktokolwiek inny.

Pogarda, na którą nie zasłużyliśmy, tak jak tych 6 tysięcy kibiców, którzy nie będą mogli uczestniczyć w pierwszym europejskim meczu na Olimpico, nie zasługuje na wyrzucenie z ich domów”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • gulliverztezt
  21 czerwca 2023, 22:59

  Święta prawda.

 • Totnik
  22 czerwca 2023, 06:58

  "Choć już od dawna nie jest prezydentem Romy, broni jej jak wilczyca"

  Dla mnie największą pogardą dla kibiców są obecni prezydenci którzy takiej Roselli do małego paznokcia u nogi nie dorastają poza tym że mają więcej kasy i wielkie firmy…

  Żeby były prezydent musiał takie rzeczy mówić w obronie klubu…

  Jakby chcoiaz był jakiś jajcowaty DS ( Walter nie gniewaj się tylko wracaj !) to chociaż On by spełniał taką funkcję a tak Figo Fago Punto

  • samber
   22 czerwca 2023, 09:47

   Rosella to jest krew Sensich, Romanistka jak mało kto.

  • Totnik
   22 czerwca 2023, 15:07

   Sensi, rzymska krew !

  • lilninja
   22 czerwca 2023, 20:01

   Podwójny standard Totnik? Jak Mou się kłóci to aferzysta ale jak Rosellka to już ma jaja xd

  • Totnik
   23 czerwca 2023, 06:48

   Co innego wypowiedź w mediach społecznościowych a co innego robienie cyrku na boisku. I też nie zauważyłeś że ta Pani nie pełni już żadnej funkcji w klubie i się wypowiedziała prywatnie ?
   Dość kuriozalne twoje porównanie obu sytuacji :)

 • delvecchio
  23 czerwca 2023, 13:21

  Rosella jak zawsze piękna i na fali!