Roma zaprzecza ofercie Follieriego

Przed kilkoma godzinami pojawiły się informacje, że Raffaello Follieri, przedsiębiorca z Apulii, złożył ofertę kupna AS Roma. Stołeczny klub, w oficjalnym komunikacie, zaprzeczył wszystkim doniesieniom.

fot. © asroma.com

Za pośrednicwem swojej oficjalnej strony Roma poinformowała, że nie otrzymała żadnych ofert i że Friedkin Group nie ma zamiaru sprzedawać klubu.

Oto treść komunikatu:

„Jeśli chodzi o to, co pojawiło się w niektórych organach prasowych, AS Roma precyzuje, że nie otrzymała żadnej oferty nabycia klubu, nawet za pośrednictwem NEEP Roma Holding srl.

Ponadto Friedkin Group informuje, że nie ma zamiaru sprzedawać Klubu.

Działania prawne będą oceniane wobec tych, którzy zamierzają zdestabilizować Klub i Grupę w celu uzyskania osobistych korzyści”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  11 sierpnia 2023, 18:20

  A więc sezon ogórkowy w pełni :)

 • majkel
  11 sierpnia 2023, 18:53

  Folliarz wysłał oświadczenie do agencji ANSA, w którym zaprzecza temu zaprzeczeniu i że wysłał ofertę 😅🤷‍♂️

  • abruzzi
   11 sierpnia 2023, 19:00

   Może oni w tym Neep Holding jeszcze nie przeczytali maila :)
   Biorąc pod uwagę jacy dyrektorzy siedzą w Romie, ile ich jest wymienianych (Friedkin już trzech handlowych wywalił i zatrudnił kolejnego, a wcześniej robił to też Pallotta) to nigdy nic nie wiadomo. Burdello na kółkach. Choć jacyś szeregowi pracownicy, którzy te maile odbierają, to są raczej skrupulatni i wiedzą o co chodzi, w przeciwieństwie do tych na górze, którzy często nie odróżniają rakiety tenisowej od rakiety kosmicznej. Przynajmniej tak jest u mnie w korpo, a patrząc na te umowy z digitalbitsami, new balancami, wyjazdami do korei i innymi wpadkami, to sądzę, że w Romie też takowi pracują, bo od 12 lat jest to zwyczajne korpo.

 • Canis
  11 sierpnia 2023, 23:48

  Cwel wiezienny i jednocześnie niewolnik saudyjskich miliarderów, od których napożyczał by spłacić długi, chce kupić Romę 🤣😂 Friedkiny na pewno go traktują poważnie 😄