Roma zainteresowana Depayem

Roma podobno prowadzi rozmowy z napastnikiem Barcelony, Memphisem Depayem. Holender nie znajduje się w planach klubu, a dodatkowo po sezonie wygasa jego kontrakt. Sytuację już w styczniu mogą wykorzystać Giallorossi.

fot. © fcbarcelona.com

Im bliżej styczniowego okienka transferowego, tym więcej plotek związanych z ewentualnymi wzmocnieniami na drugą część sezonu. Jednym z nazwisk łączonych z Romą jest Memphis Depay.

Holender naciska na opuszczenie Hiszpanii w nadchodzącym mercato po tym, jak Barcelona ustaliła cenę w wysokości 2 milionów euro, aby pozwolić mu odejść na sześć miesięcy przed wygaśnięciem jego kontraktu, zanim potencjalnie straci go za darmo.

Według Corriere della Sera, dyrektor generalny Romy, Tiago Pinto, pytał o zawodnika i prowadzi teraz rozmowy z otoczeniem Depaya. Portugalski dyrektor chciałby wypożyczyć 28-latka w styczniowym okienku.

Ideą stołecznego klubu jest spieniężenie karty Justina Kluiverta (za około 10 milionów euro) i zainwestowanie tych środków w Depaya i dodatkowego obrońcę, który zastąpi odchodzącego Ricka Karsdorpa.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  6 grudnia 2022, 14:37

  Po co Jozkowi tyle napastników jak później wystawia jednego ? :) No chyba że Anglik idzie na handel …

 • Sulla Felix
  6 grudnia 2022, 14:57

  O nie… tylko nie on… gorsza wersja Abrahama

 • Omen
  6 grudnia 2022, 17:33

  Dawać go! Nasz atak nie licząc Dybały i tak nie może być już gorszy.

 • Cave Wolf
  7 grudnia 2022, 11:45

  Jestem na tak to dobry zawodnik myślę że u nas się sprawdzi

 • riss
  7 grudnia 2022, 12:26

  Jak ktoś pisze że Depay to gorszy Abraham, to chyba ogląda tylko ekstraklasę. Holender jest kapitalnym zawodnikiem, w idealnym wieku, poważne wzmocnienie. Dybala pokazał, że jak ktoś jest z topu, to nawet jak ma gorszą formę czy kontuzje to i tak w ataku robi różnice.