Roma wznawia rozmowy z West Hamem. Scamacca we Włoszech

Po napotkaniu trudności w negocjacjach w sprawie Alvaro Moraty, Roma wznowiła rozmowy z West Hamem odnośnie transferu Gianluki Scamakki.

fot. © whufc.com

Po tygodniu doniesień, gdzie głównym bohaterem był Alvaro Morata, na pierwsze strony wraca Gianluca Scamacca.

Trudności związane z operacją Moraty skłaniają Tiago Pinto i Mourinho do refleksji. W rzeczywistości, jak donosi Lorenzo Pes z Il Tempo, w ciągu ostatnich kilku godzin przedstawiciele Giallorossich odnowili kontakty zarówno z West Hamem, jak i otoczeniem Scamakki.

Roma pilnie potrzebuje pierwszego napastnika, biorąc pod uwagę, że sezon rozpocznie się ponownie za niecały miesiąc, więc mogliby zdecydować się na przeprowadzenie ostatecznego ataku. Piłkarz nie został powołany przez Davida Moyesa na najbliższy mecz towarzyski z powodów osobistych. W rezultacie były gracz Sassuolo miał pojawić się w Rzymie, aby załatwić prywatne sprawy rodzinne.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Canis
  22 lipca 2023, 21:07

  Takich kandydatów mamy do ataku, na jakich nas stać. A w zasadzie to nawet na tych drewniaków nas nie stać. Z dwójki złego już wolę tego Scamaccę, bo nie do końca wiem, czym mnie zaskoczy. Morata to niestety by była otwarta porażka za grube pieniądze.

  • riss
   22 lipca 2023, 21:34

   Morata spore doświadczenie i umiejętności, jednak hajs jaki on zarabia jest chory dosłownie. Scamacca Pan zagadka, we Włoszech nie czarował, w Anglii bardziej zasłynął z kontuzji, a jedyne co ma to że jest wychowankiem. Jednego i drugiego nie chce szczerze, wolałbym opcje numer 3 czyli ktoś zupełnie innego o kim się nie plotkowało.

  • Cave Wolf
   22 lipca 2023, 21:39

   @Canis Widzę że myślimi podobnie, ja też wolę Scamaccę niż tego drewniaka Moratę

  • Omen
   22 lipca 2023, 22:40

   Dołączam się. Morata w Juve to była wspaniała sprawa, wiele razy przyczyniał się do ich klęsk. Nie chcę go w Romie. W dodatku gość zarabia jak mistrz, jest stary i połowę sezonu spędza w szpitalu. Trzeba być niespełna rozumu aby go brać do nas przy takich problemach jakie posiadamy. Skamakka? Niech nas zaskoczy. Byle na plus ;)

 • riss
  23 lipca 2023, 10:58

  Omen tylko żeby nas tak nie zaskakiwał jak w Sassuolo lub jak w West Hamie … bo dla mnie on jest przeciętny, równie dobrze mamy Gallo który umiejętności też tam jakieś ma.

 • Wolf
  23 lipca 2023, 11:21

  Właśnie sobie spojrzałem na dotychczasowe ruchy łączonych z Nami napastników i jak się okazuje, Icardi jeszcze nie przeszedł do Galaty. Ba, Turcy zabezpieczyli się właśnie Bakambu, a we wtorek ruszają w el. do LM. Być może poszło ultimatum ze strony Mauro – albo będzie LM i będę ja, albo się żegnamy. Dodatkowo w ostatnim czasie u jego glonojada (Wandy) zdiagnozowano białaczkę, a sam gracz nalega by kontynuowała leczenie we Włoszech. Także ten.

  • jaws
   24 lipca 2023, 08:51

   Po pierwsze kobieta jest chora, więc trochę wsparcia i szacunku, to ze różne jazdy w głowie to sprawa drugorzędna. Zezwierzęcenie społeczeństwa postępuje.
   Po drugie już klepnięty transfer do Turcji.