Roma podnosi ofertę za Marcosa Leonardo

Roma jest coraz bliżej sfinalizowania transakcji za napastnika Santosu, Marcosa Leonardo.

fot. © santosfc.com.br

Marcos Lenardo, 20-letni napastnik Santosu jest obecnie priorytetem stołecznego klubu do wzmocnienia ataku Jose Mourinho.

Według Filippo Biafory z Il Tempo, Roma poczyniła ostatnio znaczne postępy, ulepszając swoją ofertę.

W tej chwili Roma oferuje 12 milionów euro plus 6 milionów euro w postaci bonusów za Leonardo, a także 10% z kolejnego transferu.

Co więcej, klub uzgodnił już warunki kontraktu z zawodnikiem, który jeśli złoży podpis pod umową będzie mógł liczyć na zarobki o wartości 1,4 miliona euro za sezon.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  7 sierpnia 2023, 13:47

  Wczoraj ktoś pisał o ofercie tylko 8+3 mln. Podobno nasi podwyższają tą ogólną ofertę, bo nie mają kasy i chcą rozłożyć propozycję na 4-5 rat, kusząc przy tym całkowitą większą sumą, a Brazole chcą główna kwotę od razu. No zobaczymy.

 • majkel
  7 sierpnia 2023, 14:20

  Ciekawe, bo róźne doniesienia się pojawiają. Gość jest bardzo chwalony przez ludzi, którzy oglądają brazylijską ligę, że to "okazja" i w ogóle. Może to już taki transfer na poczet sezonu po Mourinho, bo do muchomurowej taktyki ktoś taki raczej się nie nadaje. On by chciał drugiego Dzeko, Abrahama, aka Morate, który zbiera piłki, bierze gre na siebie i dalej rozgrywa.

  • Technik
   7 sierpnia 2023, 17:16

   Mourinho woli drugiego Dzeko ? A widziałeś tego chłopaka w grze ? Właśnie idealnie pasuje do planu gry Mou, umie utrzymać piłkę w grze, zastawić się, zakręcić i oddać oraz strzelić z ciężkiej pozycji czy to po wrzutce czy podaniu prostopadłym. To jest gość na teraz a nie na okres po Mou. Dobra drużyna potrzebuje mieć dwa typy napastników, szybkiego, zwrotnego z techniką , umiejącego grać tyłem do bramki oraz ciężkiego, wolniejszego, dobijacza czy też strzelającego z górnych piłek.

  • majkel
   7 sierpnia 2023, 17:49

   Zobaczymy czy będzie potrafił się tak zastawić i zakręcić z rosłymi obrońcami i rzeźnikami w Serie A. Fajnie jest mieć piłkarzy o różnej charakterystyce, nawet jest to wskazane. Ten Leonardo może znajdzie wspólny język z Dybalą, Aouarem, Pellegrinim. Ale nie bez powodu JM prosi o kogoś na już. Kogoś z doświadczeniem, silnego fizycznie. Ten Brazylijczyk ma 20 lat, może okazać się kozakiem, ale to dość ryzykowny ruch, tym bardziej w naszej sytuacji.

 • riss
  7 sierpnia 2023, 22:38

  Może i jest kozakiem, zanim to pokaże na boisku to minie minimum pół roku aklimatyzacji, więc sami się zastanówmy czy takiego kogoś szukamy …