Roma chce sprzedać Felixa, ale z prawem odkupu

Roma nie zmieniła zdania. Felix może odejść, nawet na stałe. Tiago Pinto powinien go puścić, aby uzyskać zysk kapitałowy. Pożegnanie, gdyby miało miejsce, byłoby definitywne, ale z możliwością powrotu.

fot. © asroma.com

Felix Afena-Gyan jest gotowy, aby przeżyć swój pierwszy prawdziwy sezon jako zawodowiec. Jutro zasiądzie na ławce w debiucie Romy w lidze przeciwko Salernitanie, na pewno przed lub po meczu pójdzie pozdrowić menedżera Granaty, któremu zawdzięcza przyjazd w 2021 roku do Trigorii.

Morgan De Sanctis, ówczesny dyrektor sportowy Romy, postanowił postawić na chłopca, inwestując około 200 000 euro, mały zakład, który wygrał chłopak z Ghany, który strzelił dwie bramki w meczu z Genuą.

Teraz Felix i De Sanctis spotkają się ponownie i staną na przeciwko siebie. Dyrektor sportowy Salernitany miał kontakty z Romą, aby zabrać chłopca i sprowadzić go do drużyny Nicoli. Żądania Pinto do tej pory wstrzymywały negocjacje, ale w ostatnich tygodniach rynek może ponownie otworzyć się również na podstawie wypożyczenia z prawem do wykupu.

Felix, który przedłużył kontrakt do 2026 roku, chciałby pozostać w Romie, aby dalej rozwijać się u boku Mourinho, ale nie pogardziłby dołączeniem do klubu, w którym miałby więcej szans na regularną grę.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Frosti
  13 sierpnia 2022, 12:45

  Sprzedać i brać Belottiego ASAP. Prawo odkupu za jakąś kwotę byłoby spoko, ale nie można mieć wszystkiego.

 • Adamus
  13 sierpnia 2022, 15:13

  Felix Afera Gjan tak naprawdę strzelił dwie bramki a potem biegał i…. Kopał się po czole, także śmiało 🤔

 • Felek
  13 sierpnia 2022, 15:38

  Z tej mąki już chleba nie będzie, dziwie się że przydłużyliśmy z nim kontrakt -.-

 • Mancol
  13 sierpnia 2022, 18:11

  Z tej mąki chleba już nie będzie a gościu ma raptem 19 lat, litości plz