Problemy z sercem Ndicki. Mecz Udinese – Roma przełożony

Po upadku Evana Ndicki na murawę bez kontaktu z rywalem mecz został przerwany w 72. minucie przy stanie 1-1.

Iworyjczyk zdążył pozdrowić kibiców kciukiem w górę. Wkrótce pojawią się informacje na temat stanu zdrowia obrońcy Giallorossich oraz terminu dokończenia meczu.

14 kwietnia 2024, 19:54

W pierwszej połowie dostał łokciem w mostek. Pytanie czy miało to wpływ na późniejsze zachowanie Endicki. Trzymaj się tam Eva!

• Canis
    14 kwietnia 2024, 20:03

Mam nadzieję że Evan będzie zdrów i to tylko zwykłe przemęczenie.

• volt17
    14 kwietnia 2024, 20:08

Masakra, mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Forza Evan!

• Totnik
    14 kwietnia 2024, 20:35

Wiadomo że o obie drużyny wyjdą na 15 min potruchtaja i wynik będzie bez zmian.

• Malinek
      14 kwietnia 2024, 20:37

Niekoniecznie. Myślę że właśnie będzie walka o to żeby za wszelką cenę wygrać ten mecz, dla Evana.

• Omen
      14 kwietnia 2024, 20:42

Tak dokładnie to zostało bodaj ok. 25 minut meczu jak doliczą te wszystkie przerwy w grze, m.in. gościa który wbiegł aby zrobić sobie selfie z Dybałą. No i miałem wrażenie że w drugiej połowie co chwilę ktoś leżał.