Problemy Abrahama z przyzwyczajeniem się do maski

Ochronna maska ​​na twarz Tammy'ego Abrahama okazała się uciążliwa dla angielskiego napastnika, który wciąż leczy uraz oka.

fot. © asroma.com

Według La Gazzetta dello Sport jest zatem mało prawdopodobne, aby Abraham wystąpił od samego początku we wtorkowym pojedynku Serie A z Cremonese.

W jego miejsce zagra ponownie Andrea Belotti, który poprowadzi atak Giallorossich drugi raz z rzędu, po tym jak zdobył gola w ostatnim meczu Romy z Salzburgiem w Lidze Europy.

Mediolański dziennik twierdzi też, że Roma pracuje nad nową, mniej inwazyjną maseczką dla Abrahama. Z kolei według Corriere dello Sport, Abraham czuje się coraz lepiej. Po zdjęciu szwów z lewej powieki w dwóch kolejnych treningach będzie używał maski ze znacznie większym szkłem, a więc szerszym polem widzenia. Przeciwko Cremonese może nawet zagrać bez maseczki.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • mold
  26 lutego 2023, 20:14

  Złej baletnicy… chociaż u niego to bez różnicy, przy wykończeniu i tak niewiele widzi i zapomina że często bramkarz jeszcze stoi w bramce.

  • Barteq
   26 lutego 2023, 22:54

   To samo byś powiedział o Kane?

 • Canis
  26 lutego 2023, 20:23

  Niewygodna, zła maseczka? Elegansio 😁

 • majkel
  26 lutego 2023, 20:30

  Co ma powiedzieć Karol Bielecki, który stracił oko i dalej kontynuował karierę w jeszcze szybszym i bardziej kontaktowym sporcie?

  • Canis
   26 lutego 2023, 21:17

   Czasem mam wrażenie, że Abraham w ogóle nie widzi na oba trzeszcze i też dalej kontynuuje karierę a my to musimy znosić.

 • takitam
  26 lutego 2023, 20:44

  Proponuję zamknięcie w Bastylii. Będzie miał czas przywyknąć.

 • Wuju
  27 lutego 2023, 00:21

  Bellotti na szpicy do końca sezonu. Czekałem na tak dobre wieści