Pomysł z Baldanzim: Empoli oczekuje 15 mln

Nie tylko Angelino. AS Roma pracuje również nad wzmocnieniem ofensywy.

fot. © empolifc.com

Nie tylko Angelino znajduje się na liście życzeń AS Roma, lecz według informacji podanych przez calciomercato.it, Pinto zapytał również o informacje dotyczące Tommaso Baldanziego.

Młoda gwiazda Empoli jest obserwowana przez rzymski klub od pewnego czasu, a toskański klub oczekuje około 15 milionów euro. To wysoka kwota, która jednak może zostać obniżona dzięki uwzględnieniu dodatkowych umownych lub technicznych warunków umowy, które mogą wpłynąć na ostateczną kwotę transakcji (inni zawodnicy włączeni do transakcji, prawa do młodych talentów). Aby odblokować negocjacje, konieczne są jednak wcześniejsze sprzedaże. Ostateczny kres położono natomiast dla wymiany między Belottim a Ikoné.

Doniesienia o zainteresowaniu Baldanzim potwierdza Gianluca Di Marzio.

Po kilku nieoficjalnych informacjach, które pojawiły się w ostatnich godzinach, AS Roma rozważa możliwość pozyskania Tommaso Baldanziego z Empoli. Jednak klub Fabrizio Corsiego nie zgadza się na wypożyczenie, i jak dotąd nie było jeszcze żadnych kontaktów między obiema drużynami. Na chwilę obecną zanotowano jedynie ponowne chęci Romy do podjęcia próby oraz pozytywne kontakty z otoczeniem tego zawodnika urodzonego w 2003 roku. Zanim rozpoczną się faktyczne negocjacje, Roma musi najpierw dokonać pewnych transferów, także w formie wypożyczeń.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Cave Wolf
  24 stycznia 2024, 18:42

  Dawać go do Romy to będzie w przyszłości świetny grajek 😉

 • romomaniak
  24 stycznia 2024, 19:42

  Jestem wielkim fanem tego młodziaka. Jeśli można to brać i się nie zastanawiać, lepszy od przehajpowanego Ikone.

 • Omen
  24 stycznia 2024, 19:43

  Dawno nie widziałem tu tak sensownego nazwiska. Brać o ile tylko jest taka możliwość. Prędzej czy później się opłaci.

 • delvecchio
  24 stycznia 2024, 20:51

  Super nazwisko. Młody perspektywiczny i widać że solidny ciąg do gry. W przyszłości może być filarem

 • Werewolf
  24 stycznia 2024, 20:56

  Solidny grajek, Włoch i całkiem perspektywiczny, można by wręcz rzec: "mądry ruch" – stąd moje podejrzenia, że nic z tego nie wyjdzie… :/