Pierwsze „nie” West Hamu ws. Scamakki. Llorente w kierunku powrotu

Po darmowych transferach Aouara i Ndicki, Roma wykonuje kolejne kroki po napastnika. Giallorossi pracują obecnie nad zakontraktowaniem Gianluki Scamakki.

fot. © figc.it

Znalezienie środkowego napastnik jest obecnie priorytetem dla Tiago Pinto. Portugalski dyrektor w tym celu udał się do Londynu, gdzie spotkał się z przedstawicielami West Hamu.

Podczas spotkania Romy i West Hamu, aby porozmawiać o Gianluce Scamace, pojawiła się początkowa negatywna odpowiedź ze strony Młotów.

Londyński klub na razie nie jest otwarty na wypożyczenie zawodnika. Pierwsza odpowiedź brzmiała „nie”, ale teraz to agenci gracza muszą przebić się przez ścianę. Strony dadzą sobie teraz czas na zastanowienie, aby zrozumieć, czy sytuacja może się zmienić w nadchodzących tygodniach.

Llorente w kierunku powrotu

Hiszpan znajduje się na drodze powrotnej do Rzymu. Kluby pracują nad odpowiednią formułą, aby obrońca był ponownie dostępny dla Mourinho. Gracz jest bardzo ceniony przez Special One.

W trakcie sezonu gracz urodzony w 1993 roku zaliczył 9 występów w Serie A i kolejne 3 w Lidze Europy. Llorente, po przybyciu do Włoch w styczniu, okazał się dla Mourinho solidnym obrońcą i będzie chciał go zatrzymać na kolejny sezon.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Dwojak
    16 czerwca 2023, 22:27

    No i super. Nie chcą go wypożyczyć to niech spadają na drzewo. Llorente za to chętnie przywitam znowu. Jak to będzie kolejne wypożyczenie lub tani wykup to jak najbardziej na tak.