Pellegrini: To niedopuszczalne, że mamy tylko 5 punktów

Kapitan Romy Lorenzo Pellegrini wypowiedział się dla telewizji Dazn po zakończeniu przegranego meczu z Genoą (4-1). Oto jego odpowiedzi na pytania reportera.

fot. © asroma.com

Jako kapitan zespołu, jak wytłumaczyć tak złą grę?

– Nie mam ochoty tak mówić, jeśli chodzi o nastawienie. Na początku meczu straciliśmy bramkę i mieliśmy na to dobrą reakcję. Potem straciliśmy jednak drugą i trzecią z rzutów rożnych. Musimy się zrestartować jako zespół już w niedzielę, ponieważ to niedopuszczalne, że Roma zaczęła w ten sposób.

Jako zjednoczona grupa, jak możecie wyjść z tak trudnego momentu?

– Zdecydowanie będziemy mieć mecz z dużą presją w niedzielę z Frosinone, ponieważ musimy wygrać. Jedynym sposobem jaki znam, aby wyjść ze złego momentu, jest wykonywanie ciężkiej pracy i to jest to, co nasza grupa z pewnością będzie robić.

Równowaga, którą Roma musi mieć, to równowaga między atakiem a obroną. Czy tego właśnie brakuje?

– Dzisiaj było trochę jednostronne spotkanie. Od razu trafili gola po naszym złym wyjściu, a potem zamknęli się aż do naszego wyrównania, ale niedługo potem trafili na dwa do jednego. W drugiej połowie byłem przekonany, że zremisujemy, ale zamiast tego po wznowieniu gry trafili na 3:1. Powtarzam, to niedopuszczalne, aby ta drużyna miała tylko pięć punktów w tabeli.

Poszedłeś do fanów, aby ich wysłuchać, czy chciałbyś im coś powiedzieć?
– Poszliśmy tam z szacunku, ponieważ wiedzą, że zawsze dajemy z siebie wszystko. To był sposób na powiedzenie, że będziemy nadal walczyć, ale ciężej i lepiej niż to, co robimy teraz, ponieważ jak widać to jak staraliśmy się teraz nie wystarczyło.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  29 września 2023, 04:50

  Skoro dopuściliście to chyba dopuszczalne :)

 • matekson
  29 września 2023, 05:59

  Nawet się tego czytać nie da…

  • hako
   29 września 2023, 09:08

   Nawet ciężko przetłumaczyć taki bełkot i frazesy

 • abruzzi
  29 września 2023, 06:30

  "Poszliśmy tam z szacunku, ponieważ wiedzą, że zawsze dajemy z siebie wszystko."

  xD xD xD xD
  To kibice dają zawsze z siebie wszystko, nie wy.

  • RomanoItaliano
   29 września 2023, 08:20

   zabrzmiało jakby to był ich Maks xD

  • riss
   29 września 2023, 21:54

   Abruzzi zatrzymaj tą karuzelę śmiechu, zajadów zaraz dostane

 • romomaniak
  29 września 2023, 08:24

  Niedopuszczalne to jest grać tak słabo i bezjajecznie Panie Kapitanie. Niedopuszczalne jest też być tak bezczelnym przed kibicami. Niedopuszczalne jest mieć nogi z waty przed meczem z Frosinone na Olimpico.
  PR jest ważny ale cierpliwość musi się kończyć kiedyś. Ultimatum 7 punktów w następnych 3 meczach albo żegnamy Moi i Pelle na sprzedaż w zimę.

 • kaos84
  29 września 2023, 12:39

  Ja nie widzę żeby dawali z siebie wszystko, inne kluby grając z nami biegają walczę jakoś widać tą intensywność nasi człapią i nie mają często pomysłu na grę. Tacy zawodnicy (tak opłacani) bez trenera powinni miec jakiś pomysł na grę i wygrywać z tymi mniejszymi że tak powiem rywalami.

 • Omen
  29 września 2023, 13:23

  Tzn ja np. jestem w stanie uwierzyć Pellegriniemu że to jest max ich możliwości przy próbie realizowania taktyki Murinio. Osobną rzeczą jest to, czy ta taktyka jest jakkolwiek skuteczna :D Jak widać… cholercia, nie za bardzo!

 • porezowy
  29 września 2023, 14:57

  Ok, byłem zmęczony. Ale to nie nowość, bo codziennie wstaję przed 5tą i jakoś zawsze te mecze oglądałem…. Zasnąłem kur.a dwa razy, a po pierwszej połowie wyłączyłem w cholerę… Widzę, że oszczędziłem sobie trochę zdrowia.
  "Zawsze dajemy z siebie wszystko" – no kurw……… to wypad z tym wszystkim do serieB panie kapitanie, bo w Romie to ty możesz ręczniki podawać,a nie nosić opaskę!
  Dał z siebie wszystko. Wstyd!

 • samber
  29 września 2023, 15:28

  Niedopuszczalne jest że tyle zarabiacie!