Pellegrini kontaktował się z Belottim

Coraz więcej plotek krąży wokół Andrei Belottiego, który w ostatnich dniach jest łączony z Romą. W Trigorii uważają "Il Gallo" za idealną alternatywę dla Abrahama. Według informacji zebranych przez calciomercato, z byłym napastnikiem Torino kontaktował się Lorenzo Pellegrini.

fot. © torinofc.it

Roma rozważa  transfer wolnego agenta, Andreę Belottiego jako wzmocnienie ataku przed nadchodzącą kampanią.

Były napastnik Torino nie otrzymał jeszcze żadnej oficjalnej oferty po tym, jak z początkiem lipca wygasł jego kontrakt z Granatą.

Według calciomercato.com, kapitan Romy, Lorenzo Pellegrini skontaktował się ze swoim kolegą z reprezentacji Azzurrich. Obaj rozmawiali o możliwości wspólnego grania w stołecznym klubie.

Co więcej, oczekuje się, że w najbliższych dniach Giallorossi ponownie skontaktują się ze świtą Belottiego i ocenią sytuację pod kątem jego dyspozycyjności.

28-latek jest uważany za idealną alternatywę dla Tammy’ego Abrahama w świetle intensywnego sezonu, który spowoduje, że Anglik od czasu do czasu będzie wymagał odpoczynku we wszystkich rozgrywkach.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • matekson
  30 lipca 2022, 12:45

  Alternatywa chłop ma dalej papiery na świetne strzelanie, mam nadzieję że jak przyjdzie to Moi będzie miał problem kogo wystawić :)

  • Totnik
   30 lipca 2022, 19:46

   Może Józef by coś rozkimal i graliby obaj. Abrams, Belotti, Dybała, Zaniolo aj
   … Józek byłby sam w szoku z tak ofensywnym nastawieniem :)

 • majkel
  30 lipca 2022, 12:50

  Papiery ma, ale nikt po niego się nie zgłasza. W ogóle, rok temu często grzany był jego temat. Później przyszedł Abraham i sprawa była zamknięta. Aż do teraz. Kurcze, mieć ich obu to byłoby coś pięknego.

  W maju też się śmiałem z plotek odnośnie Dybali, także może…

  • Adamus
   30 lipca 2022, 12:55

   no właśnie , pojawia się pytanie dlaczego go nikt nie chce ?

  • Canis
   30 lipca 2022, 14:40

   Przecież ma oficjalne oferty z Valencii, Monaco i miliarderów z Toronto a na własnym podwórku bida z nędzą. Inter musi kogoś sprzedać, Milan już jest wyczyszczony po zakupie Czarlsa a Juventus chce jeszcze wzmocnić pomoc i obronę, choć toną w długach. A Belotti podobno chce grać w Italii.

  • volt17
   30 lipca 2022, 15:39

   Wydaje mi się, że jak 90% Włochów chce zostać w Italii, a: Milan gra na jednego napastnika, a ma trzech z tego dwóch o silnym ego. Inter też ma tłok, że nawet dla Dybali nie mieli miejsca. Napoli też już kupiło Simeone jako wice Osimhena i atakują Raspdoriego. Z czołówki to już została mu tylko Roma i lacze.

 • riss
  30 lipca 2022, 13:15

  Ja się boje że jak przyjdzie Belotti to kogoś będzie trzeba poświecić np. Zaniolo a przy obecnym układzie w ataku wyglądamy mocno.

  • matekson
   30 lipca 2022, 14:07

   Zawsze można pozbyć się Uzbeka, Szarego i Pereza :-)

  • jamtaicho
   30 lipca 2022, 14:33

   Zaniolo nie gra zespołowo na ten moment więc żadna strata

 • Niko
  30 lipca 2022, 16:24

  jakby sie zgodził na role drugiego napastnika to czemu nie