Pedulla: Roma rozmawia z Maksimovicem

Jak donosi Alfredo Pedulla, Roma rozmawia cały czas z Nicolą Maksimovicem. Były gracz Genoi, obecnie bez pracy, mógłby poszerzyć kadrę środkowych obrońców.

fot. © asroma.com

Nazwisko byłego obrońcy m.in. Napoli pojawiło się w plotkach transferowych już w zeszłym tygodniu. Dziś temat powraca za sprawą Alfredo Pedulli.

Ekspert transferowy twierdzi, że Roma cały czas rozmawia z otoczeniem piłkarza i punkt zwrotny w negocjacjach może nastąpić w najbliższych dniach. 31-latek, któremu wygasła w czerwcu umowa z Genoą, powierzył ostatnio swoje sprawy firmie Tonucci&partnership i priorytetem gracza jest Serie A.

Serb wystąpił w poprzednim sezonie w zaledwie 14 meczach spadkowicza. W pozostałym czasie był kontuzjowany. Wcześniej był przez pięć sezonów graczem Napoli, które wypożyczyło go też na pół roku do Rosji. W ekipie z południa Włoch, do której trafił z Torino, miał ciągle problemy z wejściem na odpowiedni, regularny, poziom.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • matekson
  9 września 2022, 20:25

  Chyba lepiej niech szansę dostaje Tripi niż brać kolejne garby

 • riss
  9 września 2022, 21:22

  Z takimi transferami to na truskawki do Holandii. Potem mamy w pomocy Maticów, Brajanków i Lorenzów kompletnie bez formy. Ja mam wrażenie że mamy najwolniejszą pomoc świata, w meczu kompletnie ich nie widać. Miotają się między obrońcami i atakiem, a tu trzeba zapierd**** za trzech.

  • matekson
   9 września 2022, 21:24

   Wystarczy dwóch biegających i jeden może grać stojanowa.

  • ANTI7AZIALE
   10 września 2022, 03:40

   Lamia sie po kolei za pare meczy nie bedzie kim grac przyda sie!

 • majkel
  9 września 2022, 21:32

  To jest poziom meczu z Ludogoretsem, więc jak najbardziej na TAK!

 • mold
  9 września 2022, 21:52

  Dla mnie Mancini to żaden poziom na drużynę Top 6 i co prawda Maksimovic pewnie lepszy nie jest, ale chociaż jest jakieś 5% szansy że wygryzie Orzeszka

 • Omen
  9 września 2022, 23:25

  Ocho, Nicolas Spolli bis. Jestem na nie.