Paredes zastępcą Matica?

Coraz więcej pogłosek wiąże Matica z odejściem z Romy. Do roli ewentualnego następcy przymierzany jest m.in. Paredes.

fot. © asroma.com

Po wyjątkowo spokojnym lipcu, gdzie Giallorossi potwierdzili oficjalnie transfery Llorente i Kristensena, które były pewne już w czerwcu, sierpień zaczął się od pełnej piorunów burzy pogłosek transferowych. Roma negocjuje transfer Marcosa Leonardo, rozgląda się za drugim, doświadczonym środkowym napastnikiem i sprzedaje Ibaneza do Arabii Saudyjskiej. To jednak nie wszystko. Media utrzymują, że stolicę może opuścić Matic. 

Jak podaje portal francuskie Footmercato, Serb poprosił dziś rano kierownictwo Romy o transfer do Rennes. Giallorossi zostali zaskoczeni jego decyzją i mogą puścić gracza, ale w momencie gdy znajdą dla niego zastępcę.

Tu pojawia się nazwisko byłego gracza Romy, Leandro Paredesa, który nie znajduje się w planach PSG, a który wciąż nie znalazł nowego klubu. Piłkarz wróciłby z chęcią do stolicy Włoch, gdzie być może spotkałby Renato Sanchesa. W przypadku tego drugiego wciąż brakuje porozumienia na linii Roma-klub z Paryża.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • riss
  8 sierpnia 2023, 16:32

  Wyścig zbrojeń się szykuje. Tak poważnie zaczyna to wyglądać jak ucieczka z Tytanica.

 • abruzzi
  8 sierpnia 2023, 18:31

  Do tych plotek brakuje już tylko Arthura :D Na szczęście ten typ na poziom ekstraklapsy przeniósł się do Fiorentiny, bo tak pewnie Pinto by teraz o nim myślał.

 • Il capitano 10
  8 sierpnia 2023, 20:23

  Ciekawe po ilu meczach będzie Quo Vadis Roma

  • riss
   8 sierpnia 2023, 21:40

   Chyba przed startem sezonu …

  • Totnik
   9 sierpnia 2023, 07:34

   Hasło pada tak często że chyba się znudziło :)