Ostatni dzień zgrupowania w Portugalii, następnie powrót do Rzymu

Dziś odbędzie się towarzyskie spotkanie z SC Farense w ramach ostatniego testu w Portugalii. Następnie zespół wróci do stolicy, a później uda się do Francji na mecz z Tuluzą zaplanowany na 6 sierpnia.

fot. © asroma.com

Wczoraj ostatni trening, dzisiaj ostatni sparing. Wieczorem o godzinie 20.45 (19.45 czasu lokalnego), Roma rozegra towarzyskie spotkanie z SC Farense, które zakończy zgrupowanie w Portugalii.

Niedługo potem Giallorossi wrócą do stolicy i polecą specjalnym samolotem. Jak podaje Corriere dello Sport, drużyna znajdzie się na pokładzie tego samego samolotu, którym papież Franciszek przyleciał do Lizbony. Papież przybył do Portugalii właśnie dziś rano, gdzie zainaguruje 37. Światowe Dni Młodzieży z milionem młodych ludzi, których oczekuje się w tym kraju.

Tymczasem jak podało ladepeche.fr istnieją pewne problemy dotyczące Stadium de Tolouse, na którym Roma 6 sierpnia ma rozegrać towarzyski mecz z Tuluzą. Na niektórych zdjęciach widać, że większość boiska to nadal żwir. Jest nadzieja, że do piątku murawa będzie gotowa. Na razie mecz towarzyski nie jest zagrożony.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  2 sierpnia 2023, 15:45

  Żwirek i Muchomorek w końcu się spotkają! :D

  • abruzzi
   2 sierpnia 2023, 18:16

   :D