Oficjalnie: Matic graczem Rennes

Serb pożegnał się oficjalnie z zespołem Giallorossich, po jednym rozegranym sezonie.

fot. © asroma.com

Transfer Matica został oficjalnie potwierdzony. Roma i Rennes opublikowały komunikaty, w których ogłoszono definitywny transfer serbskiego pomocnika.

„Zostałem dobrze przyjęty. Projekt, który został mi przedstawiony, spodobał mi się od momentu pierwszych rozmów. Wiem, że w zespole są utalentowani gracze, nie mogę się doczekać rozpoczęcia gry”, powiedział były pomocnik m.in. Manchesteru United.

Według nieoficjalnych doniesień Giallorossi otrzymają za kartę Serba 3 mln euro. Piłkarz trafił do Rzymu rok temu, za darmo. W ekipie Mourinho rozegrał 50 meczów i strzelił 2 gole. Jego przygoda z drużyną nie trwała długo i zakończyła się dosyć zaskakująco. Przez dwa kolejne tygodnie Serb ćwiczył indywidualnie, z dala od drużyny. Według niektórych doniesień symulował kontuzję, wymuszając w ten sposób transfer do Rennes, według innych to Roma odsunęła go od pracy z zespołem, podobnie jak zimą Zaniolo.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • completny
  14 sierpnia 2023, 20:42

  W dobie obecnej ekspansji Arabów na europejskim rynku transferowym takie odejście wydaje się być nieco absurdalne. Będę go pamiętał jako profesjonalistę, niemniej jednak tego ruchu totalnie nie rozumiem. Nawet w MLSie dostałby 2 razy więcej. Powodzenia

 • Omen
  14 sierpnia 2023, 21:33

  Również kompletnie tego nie rozumiem, ale powód musiał być dla niego wystarczająco znaczący aby dać dyla z Rzymu. Trudno. Przyzwoity gracz. Żadne cudo, ale miewał momenty
  …kiedy na chwil kilka przestawał być entem ;)

  Wiem że lada chwila "wzmocnienia" :D ale nasza pomoc wygląda na dziś kozacko. Cristante i Bove jako cofnięci i Pellegrini oraz Aouar jako ofensywni. Do tego debiutant Pagano. Jest moc :)

  • Junkhead
   14 sierpnia 2023, 23:49

   Z tą mocą bym nie przesadzał. Ta pomoc to takie bardziej Ferrari wśród Skód. :)

  • buker7
   15 sierpnia 2023, 13:48

   To był raczej sarkazm ;)

  • Omen
   15 sierpnia 2023, 15:46

   Zdecydowanie :)

  • Junkhead
   15 sierpnia 2023, 18:22

   Co? Żartować sobie z tak poważnej sprawy?