Oficjalnie: Faticanti w Lecce

Młody pomocnik został przetransferowany na zasadzie sprzedaży definitywnej.

fot. © asroma.com

Giallorossi potwierdzili w oficjalnym komunikacie transfer Giacomo Faticantiego do Lecce. Świeżo upieczony mistrz Europy U-19 został oddany na zasadzie definitywnego transferu. 

Jak podaje Filippo Biafora, Faticanti przeszedł do Lecce za 1 mln euro plus bonusy. Roma ma też zatrzymać prawa do 35% z przyszłego transferu defensywnego pomocnika.

19-latek zadebiutował w zeszłym sezonie w pierwszym zespole Romy, pojawiając się na boisku na 13 minut spotkania z HJK Helsinki.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • ryniek
  28 sierpnia 2023, 08:35

  Oddajemy mistrza Europy U-19 za bańkę hahahahaha

 • Romulus
  28 sierpnia 2023, 09:04

  Bez sensu, nie ma to jak oddawać za grosze i bez klauzuli odkupu jeden z naszych największych talentów. Dobrze przynajmniej, że nie do Sassuolo, to może uda się go odzyskać w razie potrzeby

 • Dwojak
  28 sierpnia 2023, 11:25

  Z tego co czytałem to sam chciał odejść koniecznie, żeby grać w miarę regularnie a nie być 10 wyborem. Z resztą nawet nie trenował z klubem. Cena rzeczywiście trochę słaba, powinno być około 2,5 – 3 miliona. Jedynie dobrze, że jest ten duży procent z przyszłego transferu, jeśli chłopak wypali to albo jeszcze zarobimy albo ułatwi nam to ściągnięcie go z powrotem.