Oficjalnie: El Shaarawy do 2025 roku

Popularny Faraon związał się z Romą na kolejne dwa sezony.

fot. © asroma.com

To, co było wiadome od kilku tygodni, stało się faktem. Roma potwierdziła oficjalnie przedłużenie kontraktu ze Stephanem El Shaarawym o dwa lata. Poprzednia umowa wygasła z 30 czerwca tego roku. 

„Chciałbym podziękować klubowi, że dał mi okazję dalszego zakładania koszulki Giallorossich. Roma była zawsze moim priorytetem, czuję się tutaj jak w drugiej rodzinie i dziś czuję na sobie odpowiedzialność odpłacenia kibicom za miłość, którą zawsze demonstrowali pod moim adresem. W ostatnich sezonach rozwinęliśmy się jeśli chodzi o świadomość i zjednoczenie i musimy teraz kontynuować walkę, aby osiągnąć cele, na jakie zasługujemy”, skomentował El Shaarawy.

„Przez lata Stephan udowadniał wielką przynależność do drużyny i miasta, a poza tym dawał swój wkład na boisku i poza nim. Jesteśmy dziś szczęśliwi, że możemy zagwarantować nadal Romie jego doświadczenie i profesjonalizm, razem z jego zagraniami, asystami i golami, które zawsze go cechowały”, powiedział Tiago Pinto.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • RobAs
  17 lipca 2023, 14:09

  Jako Joker z ławki dobrze się spisuje, pytanie za jaką kasę?

 • Totnik
  17 lipca 2023, 14:32

  Forza Faraon! Nie wiem czemu ale lubię tego grajka. Niezbyt lubię Jego wynagrodzenie no ale to tylko chylić głowę przed zdolnościami agenta :)
  Wsumie nie podano danych kontaktu, takie same warunki ??

  • Romulus
   17 lipca 2023, 17:07

   Jeśli dobrze kojarzę, to wcześniej w plotkach mówiono, że bazowa pensja ma być niższa, ale po spełnieniu bonusów może osiągnąć stary poziom

 • riss
  17 lipca 2023, 18:58

  Fajny gość ale jak pisałem wielokrotnie za 1,5-2 mln z bonusami już, więcej to głupota … jego przydatność nie jest aż tak duża żeby miał więcej zarabiać.

 • Barteq
  17 lipca 2023, 19:30

  Kto to?

  • Totnik
   18 lipca 2023, 15:03

   Już się tak na mnie nie wyzywaj :)

 • samber
  17 lipca 2023, 20:41

  Szary to taki… wkur* zawodnik, ale czy wielu mamy efektywniejszych napastników w składzie? Abraham? – i tak kontuzja. Belotti? Viking? Dybala to poza konkurencją oczywiście. Ja bym tam nie wybrzydzał, tym bardziej że nazwiska przychodzące które się pojawiają też nie powalają.

 • delvecchio
  17 lipca 2023, 22:33

  Faraon Forever!