Oficjalnie: Bruno Conti na ławce z Salernitaną

W niedzielne popołudnie przeciwko Salernitanie legenda Giallorossich, Bruno Conti, wróci na ławkę rezerwowych Romy.

fot. © asroma.com

To o czym wczoraj pisały media stało się oficjalne: klub potwierdził, że Bruno Conti będzie częścią sztabu w pierwszym meczu sezonu, w którym Roma zmierzy się z Salernitaną.

„Jestem absolutnie zachwycony”, powiedział Bruno Conti. „Jose Mourinho jest oczywiście trenerem, i w związku z jego zawieszeniem, to Stefano Rapetti będzie jego głosem na boisku, ale zostałem poproszony o pomoc i już nie mogę się doczekać, aby wnieść swój wkład. Wiem, że Olimpico będzie ponownie całkowicie wyprzedane i mam nadzieję, że pomogę podnieść entuzjazm o kolejny poziom w czasie, gdy nieobecnych będzie kilku członków sztabu – nie tylko Jose.”

„Przede wszystkim chciałbym mu publicznie podziękować za danie mi tej szansy. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby mieć pozytywny wpływ. Chcę też podziękować sztabowi trenerskiemu za to, jak mnie przyjęli. Chciałbym osobiście podziękować rodzinie Friedkin, która kieruje tym klubem: kiedy Roma Cię wzywa, nie sposób nie odpowiedzieć. Wiem już teraz, jak wspaniale będzie usłyszeć, jak nasi fani nas napędzają”.

„To, że Bruno usiądzie na moim miejscu, jest dla mnie zaszczytem” – skomentował Jose Mourinho. „Kiedy rozmawiałem z nim po raz pierwszy, od razu poczułem jego entuzjazm i pasję. To ja powinienem podziękować jemu i jestem pewien, że w niedzielę razem z naszymi fanami da nam dodatkowy impuls”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • veniom
  19 sierpnia 2023, 12:53

  Czy Mou nie poczuł się sprawia przykrości? 🤔🙂

 • Totnik
  19 sierpnia 2023, 13:14

  Ostatnio Bruno dzielnie obronił Nas przed spadkiem z ligi także mecz jak o najwyższą stawkę no i z godnym rywalem :)

 • takitam
  19 sierpnia 2023, 14:54

  W drugiej połowie wejdzie za Koguta.