Odriozola w miejsce Karsdorpa?

Roma nadal obserwuje obrońcę Realu Madryt, Alvaro Odriozolę. Hiszpan jest głównym kandydatem do zastąpienia Ricka Karsdorpa, który został wykluczony z ostatnich meczów Giallorossich po sporze z Jose Mourinho.

fot. © realmadrid.com

Kości zostały rzucone: Rick Karsdorp opuści Romę. Tago Pinto, szukając nabywców, zastanawia się nad możliwymi zastępstwami. Według Il Messaggero na liście znajduje się również nazwisko Alvaro Odriozoli, który jest na wylocie z Realu Madryt. Hiszpański skrzydłowy był już łączony z Romą w ostatnich tygodniach.

Odriozola wróciłby tym samym do Serie A po doświadczeniach z poprzedniego sezonu z Fiorentiną, kolejnym rywalem drużyny Mourinho – który wróci na ławkę rezerwowych – w niedzielę (20:45) w lidze. Wcześniej pucharowy pojedynek z Genuą (czwartek, 21:00).

Agenci zawodnika starają się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie, a Roma stanowi dla niego jedną z najlepszych okazji w styczniu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  10 stycznia 2023, 18:21

  Słabiutko. Żeby się nie okazało że Karsdorp był i lepszy i tańszy, mimo że żaden z niego mistrz.

 • Felek
  10 stycznia 2023, 20:28

  To już lepiej by było ogrywać jakiegoś juniora… A co tam u Muminova słychać? :D do kogo go sprzedajemy? :D

  • riss
   10 stycznia 2023, 20:51

   Jest tak dużo chętnych na niego że już nie wiadomo gdzie pójdzie, może nawet do Barcelony albo Liverpoolu.

 • Piotrek81
  10 stycznia 2023, 22:30

  Jeszcze nie pozbyliśmy się hiszpańskiego szrotu z zaciągu Fonseci, a już jedzie następny?

 • koston
  11 stycznia 2023, 15:18

  Dawać kogoś z Primavery, chłop ostatni raz coś grał chyba ze 4 sezony temu (chyba 2018/2019). Jeszcze pewnie za 4,5 mln netto rocznie, bo znając jego historię to pewnie takie kwoty będą chodziły po głowie.