Nottingham z oficjalną ofertą za Ibaneza

Po ostatnich plotkach i zaprzeczeniach ze strony agenta Brazylijczyka, angielski klub przedstawił pierwszą oficjalną ofertę za środkowego obrońcę Giallorossich.

fot. © asroma.com

Pomimo zaprzeczeń, które nadeszły rano ze strony agenta Rogera Ibaneza, informacja, według której angielski klub przedstawił pierwszą oficjalną ofertę w wysokości 25 milionów za zawodnika, pojawiła się zaledwie kilka minut temu.

Jak podał Andrea Di Carlo z Il Romanista, Roger Ibanez jest bliski przeniesienia się do Premier League, mimo ostatnich wypowiedzi agenta: Nottingham Forest faktycznie złożyło ofertę 25 milionów euro za zawodnika urodzonego w 1998 roku.

Giallorossi proszą o 30 mln, aby dać zgodę na odejście Brazylijczyka. Umowa powinna się zmaterializować w najbliższych dniach. Strony pracują nad znalezieniem porozumienia.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  4 sierpnia 2023, 17:35

  Dobra, ja już zgłupiałem od tych ostatnich doniesień.

 • riss
  4 sierpnia 2023, 18:34

  Chcemy jakiegoś barana z dżungli musimy sprzedać Ibaneza, nie twierdze że nie chciałbym go sprzedać, jednak może nie koniecznie na kolejną jajko niespodziankę z Brazylii.

 • Totnik
  4 sierpnia 2023, 18:42

  Co oni ślepi? 😄

 • mlecok
  4 sierpnia 2023, 18:47

  Aż musiałem się zalogować na stronkę.

  Nottingham jest jak Roma. Trzeba nawiązać z nimi długodystansową współpracę!

  • Dejnio
   4 sierpnia 2023, 19:05

   Dokładnie! Jak Watford i Udine 😆

 • As11
  4 sierpnia 2023, 19:41

  Jeżeli ten transfer ma nam sfinansować napastnika i pomocnika to okej, ale jeśli sprzedajemy, byle sprzedać i kupić na tą samą pozycję jakiś wynalazek za 15 baniek to szkoda, bo pomimo odpałów Ibanez to bardzo dobry obrońca i przydałby się do rotacji. Zostajemy z czterema zawodnikami na trzy pozycje na środek obrony, kiepsko.

  • Olek
   4 sierpnia 2023, 19:47

   ale Ibanez na rotacji może już nie być tak dobry, jak Ibanez grający regularnie w każdym meczu i wartość po takim sezonie ławkowym może jedynie spaść (wraz z upływającym kontraktem). nawet te 25 melonów (być może z jakimiś bonusami lub procentem przyszłej sprzedaży) byłoby fajnym impulsem finansowym, bo na razie nie mamy z czego płacić za nawet najtańsze transfery.

  • jamtaicho
   4 sierpnia 2023, 19:53

   Może te odpadły to ze zmęczenia były? Nie mieliśmy do rotacji stoperów, bo Kumbulla to wiadomo. Ciągle tymi trzema trener ciągnął wózek z węglem.

 • Cave Wolf
  4 sierpnia 2023, 20:02

  Jaja jak berety najpierw pojawiaja się za niego propozycją , potem jego agent dementuje, teraz się okazuje że propozycja oficjalna😂 , mam nadzieję że uda się Ibaneza sprzedać

 • irekxsoberxASR
  4 sierpnia 2023, 20:35

  Jaja będą jak Pinto da dupska i uprze sie na 30 mln i go nie sprzeda.

 • matekson
  4 sierpnia 2023, 22:21

  Szczerze to wolałbym bym się pozbyć Kumbulli niż Ibanieza, patrząc na sezon to może się okazać że w styczniu nie będzie miał kto grać na ŚO jak Ndicka wyjedzie na PNA a Smallinga albo Llorente złapią kontuzje bo na kiedy się wyleczy Kumbulla to nie wiadomo. Co jak co ale Ibanieza kontuzji łapie najmniej obok Manciniego.

  • Technik
   5 sierpnia 2023, 02:40

   Kumbulli nikt teraz nie kupi a przynajmniej nie za kasę jakiej szuka Pinto. Też bym zostawił Ibaneza, zwłaszcza wobec tego co Mourinho powiedział iż po sprzedaży Brazylijczyka oczekuje znalezienia i sprowadzenia jego zastępcy. Zatem myśli tak samo, że czterech graczy na 3 pozycje i oczekiwanie na Kumbullę to trochę za mało jak na cały sezon i grę na trzech frontach.

 • abruzzi
  5 sierpnia 2023, 05:39

  Agent mówił, że piłkarz nie otrzymał oferty. To nie oznacza, że nie otrzymała jej Roma.