Nikt nie chce Ibaneza za 30 mln euro

Kilka klubów jest zainteresowanych Brazylijczykiem, ale nikt nie chce zaproponować kwoty żądanej przez Romę. Pozycję negocjacyjną Giallorossich osłabia czas, a także słaby sezon w wykonaniu Ibaneza.

fot. © asroma.com

Tiago Pinto jest oczekiwany w Londynie, aby negocjować z agentem Scamacci, który jest celem Romy do ataku. W stolicy Anglii menadżer Giallorossich będzie też pracował nad sprzedażami, a w szczególności nad Rogerem Ibanezem.

Obrońca został wyznaczony na numer jeden do poświęcenia przed 30 czerwca, datą, do której Roma musi uzyskać około 30 mln euro zysków kapitałowych. Pinto wycenia byłego gracza Atalanty na 30 mln euro, ale nie otrzymał żadnej oferty odpowiadającej takim żądaniom. Il Messaggero wyjaśnia, że Brazylijczyk podoba się Tottenhamowi, który jednak nie ma zamiaru zapłacić kwoty żądanej przez Romę. Na niekorzyść Giallorossich w rozmowach działają słaby sezon Ibaneza z kluczowymi błędami w ważnych meczach, a także konieczność sprzedaży przed 30 czerwca. Zainteresowani mogą, Roma musi.

Il Tempo podaje, że gracz ma zainteresowanych w Premier League, ale do tej pory nie wpłynęła żadna oferta i nikt nie chce dać 30 mln euro. W Hiszpanii pojawia się plotka o możliwej wymianie na Moratę, którego zarobki znajdują się jednak poza parametrami Romy. Calciomercato.com podaje z kolei, że graczem interesuje się West Ham, z którym Pinto będzie negocjował transfer Scamacci.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Werewolf
  14 czerwca 2023, 11:24

  Też bym tyle nie dał…ciekawe czy choć za 20 + lipne bonusy ktoś go weźmie…? Jakby Volpato poszedł do Sassuolo za 9 i Frattesi poszedł gdziekolwiek za 30 (9 dla nas) to potrzebujemy jeszcze 12 mln, a zostało 16 dni. Czarno to widzę. Nie spełnimy warunków ugody i będzie pewnie znów jakaś drama, albo kara od razu, bo my nie $ity co miało dwa lata temu być wyrzucone z LM, a teraz wygrało finał.

  • Canis
   14 czerwca 2023, 18:53

   Spokojnie spełnimy bo nam Angole chcą dać 20 za Cześka Kluiverta.

 • samber
  14 czerwca 2023, 11:27

  Nie weźmie go nikt kto gra mecze derbowe, bo wiadomo, że to jest ekspert od derbów :) A inny? Czemu nie.

 • As11
  14 czerwca 2023, 12:00

  Rynek darmowych graczy to jedno, ale teraz Pinto ma 16 dni, żeby pokazać, że jest DS z prawdziwego zdarzenia ;)

 • Totnik
  14 czerwca 2023, 14:35

  Gdzie ten handelek co był za Sabata ..

 • Technik
  14 czerwca 2023, 14:56

  I co daje to FFP ?? Jak ono ma pomagać klubom ?? Skoro dzięki niemu tylko się traci. Wszyscy wiedzą że dany klub ma nóż na gardle i dzięki temu mogą zaniżać realne ceny piłkarzy tylko po to by sprzedający miał szanse na spełnienie wydumanych warunków postawionych przez mafię. Skoro już tak bardzo chcą czuwać nad biednymi i bogatymi to może powinni kary i wymagania ogłaszać niepublicznie a jedynie samym zainteresowanym ??

  • RomanoItaliano
   14 czerwca 2023, 15:54

   To tylko działa na biednych. Takie CITY wygrywa LM a wałków tam tyle, że głowa mała. Jedyne jednak co dostają to jakieś śmieszne kary finansowe które spłaca szejk

  • Totnik
   14 czerwca 2023, 19:03

   FFP wprowadzono po to aby bogatych bronić a biednych dokręcić by nie zrobili konkurencji,.klasyczny współczesny korporacjonizm socjalistyczny ,:)

 • Canis
  14 czerwca 2023, 18:52

  Osobiście bym go nie sprzedał za 20 milionów euro. W formie, to on bywał nawet naszym najlepszym obrońcą. Jasne że spiepszył nam kilka meczów ale na Boga, to chłopak batdzo ambitny z dużym potencjałem i ciągle młody. Mamy na kim zarobić te brakujące 40 baniek. Ibanez jeszcze się nam przyda.

  • Technik
   14 czerwca 2023, 22:35

   Mou chciałby go zatrzymać i wcale nie jest za jego sprzedażą. Jednak wie że klub musi się wywiązać z FFP i rozumie że na nim można zrobić zysk. Mówi się że jeśli Ibanez odejdzie to przy Ndice i przy ponownym wypożyczeniu Llorente, przyjdzie kolejny środkowy obrońca z potencjałem.