Nie ma porozumienia ws Villara. Cassano w Cittadelli

Propozycja Granady jest daleka od żądań Giallorossich.

fot. © asroma.com

Gonzalo Villar pozostaje ostatnim ze zbędnych piłkarzy, którzy przebywają w Trigorii, a dla których szuka się nowego rozwiązania. W grę wchodzi jedynie transfer definitywny, gdyż Hiszpanowi wygasa za rok umowa.

Od dobrych dwóch tygodni mówi się o negocjacjach Romy z Granadą. Dziś portal tuttomercatoweb.com serwuje jednak złe wieści. Jego zdaniem Hiszpanie zatrzymali się na propozycji 1,5 mln euro, podczas gdy Giallorossi żądają 5 mln. W tej chwili sytuacja jest patowa. Ostatnio pojawiały się również pogłoski o zainteresowaniu jednego z klubów z Ligue 1.

W międzyczasie Primaverę Romy opuścił Claudio Cassano. 20-letni już zawodnik trafił do Cittadelli, gdzie zajmie w ataku miejsce innego wychowanka Romy, Mirko Antonucciego. Ten drugi przeszedł do Spezii. Di Marzio podaje, że Roma otrzyma za Cassano 200 tys. euro i 20% z przyszłej sprzedaży. Piłkarz strzelił w poprzednim sezonie w Primaverze 13 bramek i zaliczył 9 asyst.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  1 sierpnia 2023, 20:47

  5 za Villara? Haha, powodzenia :D
  A co do Cassano to myślałem że coś z niego będzie. Ale widocznie nie przekonał do siebie Mourinho i dostał krzyżyk na drogę.

  • abruzzi
   1 sierpnia 2023, 20:55

   No z kwotą za Villara srogo. Nie dość, że chłop za tyle był kupiony i się zwinął, zamiast rozwijać, to jeszcze ma rok do końca kontraktu i jego niebotyczna cena spadła o połowę.

 • Frosti
  1 sierpnia 2023, 21:03

  Te 1,5M€ za Villara to i tak chyba więcej, niż zalega w bilansie, więc nie wiem, gdzie i skąd oni chcą dostać 5M€

  • ryniek
   1 sierpnia 2023, 21:34

   Mam wrażenie, że Pinto to działa czasem na szkodę klubu.

 • delvecchio
  1 sierpnia 2023, 21:36

  Na Cassano akurat liczyłem szkoda